INSPIRACE

Tipy na darčeky pre maminu ku Dňu matiek!

05.05.2019 REDAKCIE
Autor článku

Tipy na darčeky pre maminu ku Dňu matiek!

Den 12. mája je ako každý iný, len s jediným rozdielom. Tvoja mamina má sviatok! Dovolíme si včas pripomenúť tento významný deň a možno ťa inšpirujeme k najlepšiemu darčeku, aký kedy tvoja mamina dostala! Čo myslíš? Aký darček jej urobí najväčšiu radosť?

Nenahraditeľné kabelky

Žiadna žena by z domu nevyrazila bez kabelky! Žiadané môžu byť menšie elegantné kabelky vhodné do spoločnosti alebo priestrannejšie tašky, ktoré neohrozene unesú aj nákup po ceste z práce! Na vuch.sk nájdeš aj kabelky v hravých farbách, s originálnymi popruhmi a inými detailmi.

kabelky vuch

Bodkované peňaženky

 

Peňaženky značky Vuch sú známe pestrými farbami a bodkami! Maminkám rovnako veľkú radosť urobia aj kožené elegantné kúsky! Daruj radosť, daruj VUCH!

peněženky vuch

Presné hodinky

Čas neskutočne letí, preto je dobré mať prehľad o každej minúte! Originálne hodinky si môžeš pozrieť TU. Už si videla najnovšiu Soulmate Collection? Ideálne kúsky pre staršie dámy aj mladé maminky!

hodinky Vuch

Žiarivé šperky

Už malé dievčatká milujú trblietavé šperky! Umožni zažiť svojej mame princeznovský pocit so šperkmi Vuch. Náramky, koráliky, náhrdelníky aj prstene čakajú na tu pravú!

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku
Back to semester alebo bez čoho sa počas štúdia nezaobídeš Back to semester alebo bez čoho sa počas štúdia nezaobídeš
Nová kolekcia: Svadobné kabelky na Vuch scéne Nová kolekcia: Svadobné kabelky na Vuch scéne
Módne tipy: Ako zladiť kabelku s peňaženkou? Módne tipy: Ako zladiť kabelku s peňaženkou?


Zvoľte svoju krajinu