MENU
INSPIRACE

Tipy na darčeky pre ženy tvojho života

28.02.2019 REDAKCIE
Autor článku

Tipy na darčeky pre ženy tvojho života

Sv. Valentín je pôvodne americký sviatok a v európskych krajinách sa šíri predovšetkým z komerčných dôvodov. Však sú tiež výklady obchodov ružové hneď potom, čo zmiznú posledné náznaky Vianoc!

V Česku ľudia viac uznávajú práve Medzinárodný deň žien, ktorý pripadá na 8. marca. Vieš vôbec, prečo tento slávnostný deň vznikol? Nie? Na výročie stávky newyorských krajčírok v roku 1908. To už je nejaký piatok, avšak u nás sa stal významným v roku 2004.

Dovolíme si pripomenúť, že lásku a náklonnosť by sme si so ženami nášho života mali dávať počas celého roku. Materiálne veci nie sú dôležité, avšak čo si budeme… Nejaká tá „kabelečka“ z lásky urobí tiež obrovskú radosť! Zaujímavé kúsky nájdeš tu →  Kabelky.

 

Nie málo plusových bodov určite získaš aj vďaka darčeku v podobe peňaženky. Či už malej, veľkej, farebnej alebo elegantnej.

Vyberaj hííír → Peňaženky.

 

No a o darčeku v podobe žiarivých hodiniek nemá cenu váhať už vôbec. Každá ženská je tak trochu straka a všetko trblietavé ju láka.

Všetko čo sa trblieta → Hodinky.

 

Na záver máme jednu perličku. Teda skôr koráliky! Tieto náramky sú vyrobené z prírodných minerálov, náhrdelníky a náušnice zase z nerezovej ocele.

Pozri sa sem → Šperky.

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Mysli (eko)logicky a pořiď si novou peněženku VUCH z recyklovatelného materiálu. Mysli (eko)logicky a pořiď si novou peněženku VUCH z recyklovatelného materiálu.
DEFIANCE LIMITED DEFIANCE LIMITED
Kdo má pod čepicí, zdobí se novými čepicemi VUCH Kdo má pod čepicí, zdobí se novými čepicemi VUCH
Přemýšlíš nad dokonalým vánočním dárkem? Objev vánoční sety VUCH! Přemýšlíš nad dokonalým vánočním dárkem? Objev vánoční sety VUCH!