INSPIRACE

Tipy na darčeky pre ženy tvojho života

28.02.2019 REDAKCIE
Autor článku

Tipy na darčeky pre ženy tvojho života

Sv. Valentín je pôvodne americký sviatok a v európskych krajinách sa šíri predovšetkým z komerčných dôvodov. Však sú tiež výklady obchodov ružové hneď potom, čo zmiznú posledné náznaky Vianoc!

V Česku ľudia viac uznávajú práve Medzinárodný deň žien, ktorý pripadá na 8. marca. Vieš vôbec, prečo tento slávnostný deň vznikol? Nie? Na výročie stávky newyorských krajčírok v roku 1908. To už je nejaký piatok, avšak u nás sa stal významným v roku 2004.

Dovolíme si pripomenúť, že lásku a náklonnosť by sme si so ženami nášho života mali dávať počas celého roku. Materiálne veci nie sú dôležité, avšak čo si budeme… Nejaká tá „kabelečka“ z lásky urobí tiež obrovskú radosť! Zaujímavé kúsky nájdeš tu →  Kabelky.

 

Nie málo plusových bodov určite získaš aj vďaka darčeku v podobe peňaženky. Či už malej, veľkej, farebnej alebo elegantnej.

Vyberaj hííír → Peňaženky.

 

No a o darčeku v podobe žiarivých hodiniek nemá cenu váhať už vôbec. Každá ženská je tak trochu straka a všetko trblietavé ju láka.

Všetko čo sa trblieta → Hodinky.

 

Na záver máme jednu perličku. Teda skôr koráliky! Tieto náramky sú vyrobené z prírodných minerálov, náhrdelníky a náušnice zase z nerezovej ocele.

Pozri sa sem → Šperky.

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu