INSPIRACE

Už poznáte VUCH peňaženky? Sú originálne, hravé a píšu pre vás magazín

13.02.2017 REDAKCIE
Autor článku

Už poznáte VUCH peňaženky? Sú originálne, hravé a píšu pre vás magazín

Vieme, že nájsť tú správnu parťáčku do práce, školy alebo na večierok nie je vôbec jednoduché. Preto je tu pre vás peňaženka VUCH. Nech už idete kamkoľvek, nikdy vás v tom nenechá samú. Je elegantná, praktická a len tak rýchlo sa neopozerá. Zdobia ju totiž hravé bodky, príjemné pastelové farby alebo zapínanie na cvoky, ktoré ste ako malé dievča tak veľmi milovala. Ten pravý šmrnc jej dodáva VUCH logo, ktoré svetu jasne hovorí, že krásu nájdete v maličkostiach.

 Píšeme len pre vás

            Pretože sa vo svete VUCH stále deje niečo nové, rozhodli sme sa pre našich zákazníkov vytvoriť magazín. Vďaka nemu sa ako prvý dozviete, čo pre vás práve chystáme. A nielen to. Články v našom magazíne budú rovnako pestré ako sú naše peňaženky. Dočítate sa napríklad o:

  • cestovaní a turistike– kam si zájsť na dovolenku? A čo si so sebou okrem peňaženky VUCH nesmiete zabudnúť zabaliť? Tipy na skvelé destinácie a všetko okolo cestovania.
  • voľnom čase a koníčkoch– športovanie, hudba, filmy, knihy... vieme, že VUCH ženy majú množstvo záujmov a koníčkov. Podelíme sa s vami o tie najlepšie.
  • zdraví a výžive– milujete jedlo? My tiež! Máme pre vás veľa nápadov aké dobroty si doma pripraviť alebo kde nájsť potrebné vitamíny.
  • móde a kráse– čo ďalšie sa k vašej peňaženke VUCH hodí? Napríklad naše kabelky, ktoré s vašou parťáčkou vytvoria nerozlučnú dvojku. Alebo bodkované hodinky, vďaka ktorým budete vždy v obraze, koľko je práve hodín. Sú totiž tak roztomilé, že z nich len ťažko odtrhnete oči. O móde by sme skrátka zvládli písať stále, a tak sa s vami o naše postrehy zo sveta krásy radi podelíme.
  • bývaní a domove– poradíme vám, ako zútulniť domácnosť vlastnými výrobkami alebo ktoré dizajnové vychytávky budú vášmu domovu slušať.

Chýbajú vám v témach článkov vaše obľúbené? Pošlite nám ich na info@vuch.sk a my sa do nich s radosťou pustíme.

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu