INSPIRACE

Vuch na ples: S Vuškou do gala

22.02.2024 REDAKCIE
Autor článku

Podmanila ťa sezóna lesku a slávnostného vzhľadu? S Vuch kabelkou budeš kráľovnou každého parketu – Od prvého „Smím prosit?“ až po poslednú pieseň na Tvoje želanie.

Správne vybraná kabelka bude kľúčovým faktorom večera. A etiketa hovorí – čím menšia, tým lepšia. Tento ročný plesový sezóna opäť stavia na jednoduchosti a elegancii. Minimalistické dizajny sa spájajú s výraznými detailmi, ako sú kovové aplikácie, prešívané vzory a sofistikované reťazce. V oblasti farieb dominuje klasická čierna, pastelové odtiene a odvážne metalické farby, ktoré dodávajú outfitu na dramatickosti.

Ako vybrať tú pravú?

Aspektov, ktoré hrajú pri výbere úlohu, je hneď niekoľko. Veľkosť je viac-menej jasná. Musí zodpovedať príležitosti, takže sú v hre crossbody na kovovom, textilnom či kombinovanom reťazci, alebo psaníčka. Tie u nás dokonale zastúpili niektoré modely veľkých peňaženiek. Maud a Nightie Nicci sú toho dokonalým príkladom.

Ešte o tanečný krok ďalej sme išli u našich peňaženiek s crossbody pásom. Len dve cvaknutia karabíny ju tak delia od toho, aby si ju zavesila na svoje vážené rameno a protancovala noc.

I na farbe záleží

Čo sa týka výberu farby, máš dve možnosti - ladiť alebo zvoliť kontrast, ktorý zaujme. Príklad? Šaty v neutrálnych farbách skvele doplní kabelka taktiež v neutrálnych tónoch. Ale o kvapku farebnejšia voľba rozhodne pritiahne pozornosť k Tvojmu módnemu štýlu.

Zatiaľ čo čierna a metalické odtiene pridajú na elegancii, pastelové farby môžu pôsobiť sviežo a hravo. Rovnako ako naše bodky, ktoré hrdě nosí aj rozkošná Effie. A navyše je neuveriteľne variabilná a dá sa nosiť snáď na milión spôsobov. Ok, minimálne na tri - len s uškom do ruky, len s popruhom crossbody alebo so všetkým všudy.

Roztancuj to s diamantmi nášho portfólia

Či už si skôr plachá ako Bejby alebo dôvtipná ako Popoluška, tieto kabelkové poklady Ťa nikdy nesklamú. Medzi naše bestsellery, ktoré to dokážu roztočiť aj na tanečnom parkete, rozhodne patria elegantné crossbody kabelky Fossy a Carrie s ozdobnými detailmi. Unikátne sú tiež spracovaním svojich povrchov. Elegantná hra s tlačením im pridáva na exkluzivite.

Pre hravejšie duše, ktoré nepohrdnú farbami budú ideálnym tanečným partnerom kabelky Fossy Mini. Čierne kovové detaily v kombinácii so žltou, ružovou alebo mint budú dôsledkom toho, že sa neodlepíš od zrkadla.

 

Plesová sezóna je skvelou príležitosťou ukázať svoj zmysel pre štýl a zazáriť. Správne vybrané módne doplnky od Vuch, ako sú kabelky alebo peňaženky, môžu Tvoj spoločenský outfit posunúť na novú úroveň.

Či už na ples zvolíš šaty s vlečkou striebrom vyšívané alebo nesmrteľné malé čierne, Vuch má pre Teba ladiacu kabelku.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou
Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli


Zvoľte svoju krajinu