INSPIRACE

Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla?

02.05.2023 REDAKCIE
Autor článku

Príprava na let nie je žiadna sranda. Teraz budeme na chvíľku ignorovať ten zložitý proces vyberania najvýhodnejších leteniek a tiež tú najviac otravnú administratívu. Už je pár dní pred dovolenkou tvojich snov a ty vyberáš ideálneho parťáka? Už si s tým ale nelám hlavu. Vuch je tu, aby ťa zachránil.  

Ktorý batoh si môžeš vziať do lietadla a aký má mať maximálny objem? Odpoveď na túto otázku je komplikovaná, pretože to má každá letecká spoločnosť nastavené inak. Takže je na tebe, aby si zapojila svoje vyhľadávačské schopnosti a prekúsala sa informáciami na stránkach konkrétnej aerolinky, ktorej práve zveríš do rúk svoj život. Aspoň sa tak vyhneš zbytočným poplatkom na letisku, ktoré môžu začiatok dovolenky dosť znepríjemniť.  

Vo Vuch nájdeš ideálne batohy do lietadla

Ideálna príručná batožina

Batoh je do lietadla tým najpraktickejším doplnkom. Prečo? Fajn výhod je hneď niekoľko. Rameno nebolí a jednoducho a rýchlo z neho vyberieš všetko, čo na letisku budeš potrebovať. Určite tiež z času na čas lietaš len s batohom, takže praktický batoh je pre teba prioritou. Aj keď lietaš za lacno, Vuch batoh bude tým top príručným batohom aj do nízkonákladového lietadla.  

Všetko sme za teba skontrolovali, takže sa nemusíš báť, že by sa ti tieto batohy nevošli pred predné sedadlo. Mellora a Dammit sú takou cestovnou klasikou medzi batohmi do lietadla. Sú priestranné a disponujú hneď niekoľkými priehradkami, vďaka ktorým budeš mať vo svojich veciach kompletný poriadok. A to je na letisku potrebné, keď musíš stále niečo vyťahovať a dokladať. Tieto nepríjemnosti ťa budú sprevádzať pri každej ceste za vysnívanou destináciou, ale Vuch batoh ti túto chvíľkovú nepríjemnosť vďaka svojmu vnútornému usporiadaniu jednoducho uľahčí. 

Do priestranného batohu Konner sa zabalíš naozaj vždy. Patrí medzi naše prvé roll up batohy, ktoré majú rovnakú techniku zapínania, ako majú napríklad lodné vaky. Takže nielen, že sa ti tam toho vojde až príliš, a ty si tak môžeš byť istá, že sa ti z neho nič nevytrúsi, ale navyše bude robiť parádu aj tvojmu travel outfitu. 

Zane zase poslúži všetkým cestovateľkám, ktoré si potrpia na to, aby im to pri cestovaní aj poriadne pristalo. Z rovnakého dôvodu preto mrkni aj na našu novinku Electio. Áno, je to primárne batoh na kočík. Ale my máme internú informáciu od našej #vuchgirl, ktorá je zapálenou cestovateľkou a preto vie, že je tento kúsok vďaka svojej pevnej štruktúre a veľkému množstvu priehradiek aj vzorným kamošom do lietadla. A do priehradky na cumlík môžeš dať napríklad kľúče, veď ty už si poradíš.  

Pokiaľ je pre teba elegancia dôležitá aj na cestách, mrkni na náš batoh Tiara. Asi sa ti do neho nevojde všetko, takže nezabudni na kufor. Na druhú stranu ho zase pohodovo vynosíš na prechádzke po akomkoľvek meste. 

Ten naj batoh pre každú cestovateľku

 

Ako zbaliť batoh do lietadla?  

Teraz, keď máme ideálny príručný batoh do lietadla, je potrebné sa do neho vedieť aj zabaliť. Všetko záleží na tom, ako moc naľahko cestuješ. Pokiaľ máš batoh len ako doplnok ku svojmu kufru, nemusíš balenie príliš hrotiť. Stačí si tam len zabaliť tie najväčšie cennosti alebo veci, čo budeš musieť vytiahnúť na letisku. Hlavne si nezabudni letenku, pas alebo občiansky a priehľadnú taštičku s maximálnym povoleným množstvom kvapalín. Je výhodné myslieť aj na všetku elektroniku, ktorú budeš aj tak musieť vyložiť pri kontrole. 

Už vieš, kam sa s batohom Vuch vydáš?

Pokiaľ naopak letíš len na pár dní alebo chceš napríklad ušetriť na poplatkoch za ďalšiu batožinu, musíš si balenie poriadne rozmyslieť. Kopy podobného oblečenia nechaj doma a vezmi si len pár kúskov, ktoré spolu krásne skombinuješ. Pri samotnom balení potom zvoľ metodu tzv. rolovania. Roluj o sto šesť a môžeš si byť istá, že sa ti do batohu vojde všetko potrebné. 

Tak kam sa s batohom od Vuch pozrieš? Mrkni na Vuch a vyber si svoju novú bat(B)ožskú srdcovú záležitosť.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu