MUŽI

Pánska spodná bielizeň ako darček. Vieš, ako správne vybrať?

06.12.2022 REDAKCIE
Autor článku

Či už sa ti to páči, alebo nie, Vianoce sú za rohom. A aj keď sú tým najkrajším obdobím v roku, nakúpiť vhodné darčeky pre celú rodinu je často veľkým orieškom. Na čom sa všetci rozhodne zhodneme, je to, že je možno najťažšie zavďačiť sa svojmu partnerovi. Či už ste spolu dva roky alebo dvadsať, nikdy to nie je jednoduchá voľba. Poteš tvojho chlapa “mäkkým darčekom” v podobe trenírok. My ti poradíme, aká spodná bielizeň je aktuálne v kurze a ako ju vybrať, aby tvojmu milému pekne sedela. 

Aká pánska spodná bielizeň sa nosí? 

Aby sme mohli odpovedať na otázku, ako vybrať pánsku spodnú bielizeň, musíme zistiť preferencie tvojho chlapa. Pokiaľ muž preferuje pohodlie nado všetko, ideálnou voľbou sú všetkými obľúbené voľné trenky, ktoré sú nestarnúcou klasikou. Zaručia mu stopercentnú priedušnosť a voľnosť počas celého dňa. Navyše sa skvele hodia aj na spanie, kedy je pohodlie priamo nutnosťou. 

Ďalšou možnosťou sú štýlové boxerky, ktoré sú neustále v kurze. Sú tiež pohodlným variantom, ktorý ale vždy vyzerá sexy. Veľkou výhodou je aj to, že je na ne spoľah. Všetko držia na svojom mieste a zachránia tak tvojho muža pred akýmkoľvek „faux pas”. Pozri sa napríklad na tie naše Vuch, vďaka ktorým bude mať tvoj chlap pohodlie aj štýl. 

Je nám ľúto, ale slipy sú rozhodne „out”. Pokiaľ nie sú pre syna alebo synovca, do skrine štýlového muža proste nepatria. Na druhej strane, pokiaľ na ne tvoj chlap nedá dopustiť, nedá sa nič robiť. Poznáš to, proti gustu... Toto platí aj pri odvážnom type spodnej bielizne s menom “jocksy”, čo sú slipy bez látky na zadných partiách. Áno, správne, to už je fakt len pre fajnšmekrov, alebo nadšených športovcov. 

Spodná bielizeň? Ideálny a vďačný darček pre každého muža

Aký vybrať materiál a veľkosť? 

Tu nie je o čom. Vždy stav hlavne na kvalitu, čo sa týka materiálov. Nie je nič horšie ako nekvalitná spodná bielizeň. Takže sa snaž uprednostňovať prírodné materiály pred tými syntetickými, pretože sú viac priedušné a lepšie sa vysporiadavajú s baktériami. Ďalším skvelým a asi najčastejšie používaným variantom je bavlna, ktorá je hebká a tiež umožňuje pokožke správne dýchať. Vďaka tomu sa potom tvoj chlap vyhne podráždeniu alebo nepríjemnému treniu. Najlepšou kombináciou je bavlna s menšou časťou elastanu, ktorá ti zaistí pohodlie, priedušnosť a ľahkú elasticitu.  

A ako vybrať pánskú spodnú bielizeň, aby tvojmu mužovi dobre sedela? Určite sama vieš, akú veľkosť treniek kúpiť, ale ak takto ďaleko ešte nie ste, tak máš pár možností. Buď prehrabať jeho šatník a pozrieť sa na jeho obľúbencov a ich veľkosti, zavolať jeho mame alebo to odhadnúť. Takmer vždy sa dá nenosená bielizeň vymeniť za menšiu či väčšiu. 

Pozri sa na našu kolekciu pánskej spodnej bielizne a prekvap ho pod stromčekom

#vuchboxers 

A naše Vuch boxerky budú tým perfektným darčekom pre každého chlapa. Nielenže spĺňajú všetky potrebné kritériá, ktoré sme vymenovali, ale tiež sa nebudeš musieť starať o ich balenie. Dorazia za tebou totiž už zabalené v krásnom darčekovom balení na spodnú bielizeň a ty tak svojho chlapa potešíš aj škatuľkou a jej obsahom. 

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Jak vybrat dokonalou pánskou peněženku? Jak vybrat dokonalou pánskou peněženku?
Seznam se s novými koženými pánskými peněženkami VUCH Seznam se s novými koženými pánskými peněženkami VUCH
CUT! CONTRAST! SIMPLE! CUT! CONTRAST! SIMPLE!


Zvoľte svoju krajinu