MUŽI

CUT! CONTRAST! SIMPLE!

06.02.2020 REDAKCIE
Autor článku

Roky robila značka VUCH svojimi peňaženkami a ďalšími doplnkami radosť ženám. Teraz sa však rozhodla potešiť aj muža a predstavila prvú kolekciu pánskych peňaženiek vyrobených z pravej kože. Tieto peňaženky sú dokonalou ukážkou toho, že keď sa spojí dokonalý dizajn, kvalitný materiál a precízne spracovanie, vznikne doplnok, ktorý mužom neuveriteľne pristane.

Štýlový doplnok do každého pánskeho vrecka

Nová pánska kolekcia peňaženiek prináša hneď dva typy. Prvý typ má rozmery 115 x 90 mm a ten druhý 90 x 105 mm. Oba typy peňaženiek sú vyrobené hneď v štyroch farebných kombináciách. Okrem tradičného vyhotovenia môžu muži siahnuť napríklad po peňaženke, ktorej velí modrá farba doplnená hnedou.

Štýlové a praktické

Peňaženky sú navrhnuté samozrejme tak, aby nielen dobre vyzerali, ale boli tiež čo najpraktickejšie. Dôkazom, že túto podmienku spĺňajú, sú napríklad priehradky na karty a doklady aj dostatočne veľký priečinok na bankovky.

Prečo zvoliť peňaženku z pravej kože?

Pravá koža je stelesnením elegancie a luxusu a doplnok v podobe koženej peňaženky každého muža reprezentuje. Pravá koža je síce drahšia ako iné materiály, ale v tomto prípade sa rozhodne oplatí priplatiť si za kvalitu. Kožená peňaženka totiž vydrží rovnako krásna a nepoškodená veľmi veľa rokov.

Ako sa páčia nové pánske peňaženky VUCH tebe? Už vieš, komu by jedna z nich urobila radosť?

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Jak vybrat dokonalou pánskou peněženku? Jak vybrat dokonalou pánskou peněženku?
Seznam se s novými koženými pánskými peněženkami VUCH Seznam se s novými koženými pánskými peněženkami VUCH


Zvoľte svoju krajinu