MUŽI

CUT! CONTRAST! SIMPLE!

06.02.2020 REDAKCIE
Autor článku

Roky robila značka VUCH svojimi peňaženkami a ďalšími doplnkami radosť ženám. Teraz sa však rozhodla potešiť aj muža a predstavila prvú kolekciu pánskych peňaženiek vyrobených z pravej kože. Tieto peňaženky sú dokonalou ukážkou toho, že keď sa spojí dokonalý dizajn, kvalitný materiál a precízne spracovanie, vznikne doplnok, ktorý mužom neuveriteľne pristane.

Štýlový doplnok do každého pánskeho vrecka

Nová pánska kolekcia peňaženiek prináša hneď dva typy. Prvý typ má rozmery 115 x 90 mm a ten druhý 90 x 105 mm. Oba typy peňaženiek sú vyrobené hneď v štyroch farebných kombináciách. Okrem tradičného vyhotovenia môžu muži siahnuť napríklad po peňaženke, ktorej velí modrá farba doplnená hnedou.

Štýlové a praktické

Peňaženky sú navrhnuté samozrejme tak, aby nielen dobre vyzerali, ale boli tiež čo najpraktickejšie. Dôkazom, že túto podmienku spĺňajú, sú napríklad priehradky na karty a doklady aj dostatočne veľký priečinok na bankovky.

Prečo zvoliť peňaženku z pravej kože?

Pravá koža je stelesnením elegancie a luxusu a doplnok v podobe koženej peňaženky každého muža reprezentuje. Pravá koža je síce drahšia ako iné materiály, ale v tomto prípade sa rozhodne oplatí priplatiť si za kvalitu. Kožená peňaženka totiž vydrží rovnako krásna a nepoškodená veľmi veľa rokov.

Ako sa páčia nové pánske peňaženky VUCH tebe? Už vieš, komu by jedna z nich urobila radosť?

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Pánska spodná bielizeň ako darček. Vieš, ako správne vybrať? Pánska spodná bielizeň ako darček. Vieš, ako správne vybrať?
Jak vybrat dokonalou pánskou peněženku? Jak vybrat dokonalou pánskou peněženku?
Seznam se s novými koženými pánskými peněženkami VUCH Seznam se s novými koženými pánskými peněženkami VUCH


Zvoľte svoju krajinu