SVĚT VUCH

Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou

12.04.2024 REDAKCIE
Autor článku

Pokračovanie spolupráce s Luckou Borhyovou je ako jar samotná – ukazuje, že spoločne sa nebojíme uberať novým, sviežim smerom. Lucka je veľmi inšpiratívna osobnosť, ktorá novej jarní kampani prepožičala svoj pôvab, optimizmus aj okázalú eleganciu. Tieto hodnoty sa odrážajú aj v ambíciách značky VUCH.

Ambasádorka našej značky, Lucka Borhyová, zahrala ikonickú kulisu pre fotenie novej jarnej kampaně. Vizuály sú v nežných jarních tónoch, ktorými prúdi elegancia a nadčasovosť. Práve to totiž definuje aj Lucku. „Fotenie som si užila absolútne skvele. Na jar som sa narodila, takže toto obdobie je moja večná láska. Tentoraz som ho privítala spoločne s fantastickým tímom a jarními bestsellermi VUCH. Všetko kvitne, prebúdza sa. A práve taký pocit som mala aj pri fotení novej jarní kampaně,“ zhrnula dojmy z fotenia naša ambasádorka.

Lucka je pre nás inšpiráciou, a preto máme veľkú radosť z ďalšieho pokračovania našej spolupráce, ktorú sme toto jar chápali veľmi nežne a sviežo. „Spoluprácu vnímam neskutočne pozitívne. Som veľmi rada, že som mala česť stať sa ambasádorkou značky VUCH. Nachádzam v nej zmysel – či už tým, že môžem ženám predstaviť, aké novinky sa chystajú na nadchádzajúce sezóny, ale tiež tým, že prezentujem celú škálu produktov VUCH pre každú príležitosť, ktorá sa naskytne,“ opisuje spoluprácu Lucka.

Premení aj ty svoj šatník s príchodom jari a nechaj sa viesť práve Luckou. Lucka s nami nafotila jarné bestsellery, ktoré budeš v novej sezóne nosiť s radosťou. Inšpiruj sa výberom našej ambasádorky a vsaď na ikonické Vušky, ktoré môžeš kombinovať k rôznym jarným outfitom.

Ktorý jarný skvost z portfólia VUCH si Lucka, oslnivá tvár našej kampane, vybrala ako svojho neprekonaťelného favorita? „Mojej veľkej obľúbenkyňou je kabelka Benita Pink. Milujem farby. Svetlo ružová je ojedinelá, nie vždy sa človek stretne s takou krásnou farbou. A práve táto pastelová farba vystihuje jar. Je farbou rozkvitnutých kvetov, a hlavne je to kabelka, do ktorej sa toho zmestí veľa. Ja vždy preferujem, keď idem do práce, že mám kabelku s priestorom na peňaženku, diár, kľúče, ale aj niečo navyše.“

Rozkveť s Luckou a produkty VUCH

 

S Luckou vstupujeme do jara plní radosti z nových príležitostí, ktoré nám spolupráca prináša. Jarnou kampaňou s našou ambasádorkou vítame novú sezónu s očakávaním, že spoločne dokážeme rozkvitnúť a priniesť svieži a osobitý pohľad na módu.

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách
Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch
Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch


Zvoľte svoju krajinu