SVĚT VUCH

Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch

21.12.2023 REDAKCIE
Autor článku

Vitaj v zasneženom kráľovstve módy, kde každý batoh, kabelka, ba aj ten najmenší zips na peňaženke, rozpráva príbeh o detailnom prevedení v originálnom dizajne. Nechaj sa zlákať novými Vuškami, ktoré ťa prevedú týmto chladným ročným obdobím. Správny doplnok môže totiž oživiť nielen tvoj outfit, ale aj náladu.

Kabelky, ktoré robia radosť nielen na Vianoce

Klasika podľa nových pravidiel. To je novinka Bryna s dizajnovou magnetickou sponou. Nielenže zabezpečí tvoje cennosti, ale navyše dodá celému looku sofistikovaný vzhľad. Táto kabelka je jednoducho luxusným kúskom, ktorý by nemal chýbať v zbierke žiadnej skutočnej dámy.

A potom tu máme klasickú Sofiinu voľbu. Barrie vs. Gabi Casual - to je ako vybrať si medzi horúcim kakaom a svařeným vínom. Obe sú skvelé, ale každému to bude pristať pri inej príležitosti. Ak stále hľadáš dokonalú shopperku, tak by si Barrie nemala prehliadnuť. Okolo celého obvodu kabelky vedie horizontálny pások, ktorý je prišitý len po okrajoch. A k nej máme aj doladenú peňaženku.

Aj Gabi Casual má niekoľko es v... vrecku? Je to ďalšia novinka, ktorá vychádza z bestsellera. A hoci sa na prvý pohľad zdá spojenie overeného tvaru a elegantného spracovania ako kompromis, vďaka nej budeš nekompromisne krásna. Táto novinka je na voľný čas, má mäkší materiál a vypolstrované uši, ktoré v rukách nijako netlačia. Súčasťou je aj farebná taštička z prešívaného nylonu. Podčiarknuté, sčítané, s touto kabelkou si budeš užívať každý okamih s úsmevom.

Nové kolekce kabelek Vuch

Nezameniteľné novinky pre batohárky

Ak ešte nie si hrdou majiteľkou niektorého z Vuch batohov, je čas to napraviť. Nielen v rámci našich zimných noviniek máš na výber z najrôznejších veľkostí, materiálov a farebných prevedení. Napríklad Arlen je splneným želaním pre všetky fanúšičky našej Fossy, ktoré by k nej mali rady do páru zladený batoh. Prekvapivo priestranný s polstrovaním na chrbte a širšími ramennými popruhmi pre to najpohodlnejšie nosenie. Materiál, ktorý odráža mrazivú eleganciu, je zároveň odolný voči premenlivému počasiu.

Obľúbený model z kolekcie Glenn je ako tvoj najlepší zimný kabát – praktický, ale zároveň neuveriteľne štýlový. Preto sme mu chceli dopriať ešte šmrncovnejší vzhľad. Dostal od nás pod stromček nový materiál, ktorý je mäkší a štruktúrovanejší, takže sa teraz oveľa viac hodí do ulíc veľkomesta. Ponúka ešte viac priestoru a všetky zipsy u vonkajších vreciek sme schovali, aby sa neodierali a netlačili ťa do chrbta.

A keď príde na kolekciu Drool, je to, akoby ste v zime náhle uvideli strom ozdobený farebnými svetielkami. Obzvlášť ak stále hľadáš ten ideálny batoh do práce aj na služobnú cestu. Už nehľadaj. Drool je na notebook a všetko jeho príslušenstvo ako stvorený. Navyše sme ho vyrobili z funkčného materiálu, aby tvoje vybavenie bolo vždy v bezpečí. A cestovanie? Ako príručná taška si ho obľúbiš. Má totiž množstvo vychytaných vreciek aj gumu na chrbte, ktorou ľahko navlečieš na kufor.

Zdá sa ti, že je u nás tento rok nadílka plná noviniek veľmi štedrá? Nemáš ani tušenie. Mrkni na všetky novinky a objav aj tie, ktoré sa do článku už nevošli.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Vuchlady 2024: Hľadáme novú tvár s empatickým prístupom Vuchlady 2024: Hľadáme novú tvár s empatickým prístupom
Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou
Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách


Zvoľte svoju krajinu