MENU

 

Staň sa #VuchLADY 2020! 

Snívala si niekedy o tom, aké to asi je byť fotomodelkou a užívať si všetku starostlivosť a pozornosť, ktorá sa jej dostáva? Máš jedinečnou možnosť to zistiť! Si usmievavá, veselá, miluješ módu a najnovšie trendy? Zapoj sa do súťaže a staň sa našou #vuchlady 2020!

 

 

Čo môžem vyhrať?  

Na celý rok sa staneš tvárou mladej módnej značky Vuch. Vyhráš odmenu 375€, celý rok budeš dostávať od Vuch nové produkty, staneš sa tvárou novej kolekcie a užiješ si dni plné fotenia, hýčkania od vizážistky, natáčania videí a plno zábavy. Pozrieš sa do zákulisia firmy Vuch a na celý rok sa staneš súčasťou Vuchteamu.

Tešiť sa tiež môžeš na reprezentáciu pri akciách Vuch.

 

Ako sa zapojím?

Nahraj svoju fotografiu na svoj facebookový alebo instagramový profil, označ ju hashtagom #vuchlady a do popisku napíš, prečo by si mala byť „Vuchlady“ práve ty. (Nezabudni, že tvoj instagramový profil musí byť verejný, inak tvoju fotografiu neuvidíme). 

Zdieľaním svojej fotografie si automaticky zapojená do súťaže.

Kedy mám fotografiu na svoj profil pridať?

Zber súťažných fotografií trvá od 8.6. do 28.6. 2020. Nahraj svoju súťažnú fotografiu kedykoľvek v tomto období a vyčkaj na výber semifinalistiek. Na fotografii by ti malo byť vidieť do tváre. :) 

 

 

Výber do druhého kola

Zo všetkých súťažných fotografií pridaných v termíne od 8.6. do 28.6. 2020 pod hashtagom #vuchlady vyberie Vuch team 5 semifinalistiek,ktoré postúpia do ďalšieho kola!

Stala som sa semifinalistkou – čo ďalej?

Päť vybraných semifinalistiek dorazí 1. 7. 2020 k nám do pražskej predajne, kde si užijú líčenie, fotenie a natáčanie, ktoré bude predchádzať tomu najdôležitejšiemu - hlasovaniu o víťazke, ktorá sa stane tohtoročnou #vuchlady 2020!

A to nie je všetko! Všetky semifinalistky od nás dostanú vucher v hodnote 60€ do nášho eshopu. To znie parádne, nemyslíš? 

Hlasovanie o víťazke bude prebiehať od 6.7.2020 do 12.7.2020. A ako BONUS? Tvoj hlas sa automaticky dostáva do zlosovania o fajn ceny!     

Podpor svoju favoritku, a ešte k tomu vyhraj vucher, alebo niektorý z našich produktov!

*Organizátor si vyhradzuje právo kedykoľvek pozmeniť alebo upraviť pravidlá súťaže Vuch Lady či súťaž zmeniť alebo zrušiť, a to bez udania dôvodov a stanovenia náhrady

 

#vuch #vuchlady