LIFESTYLE

Aké farby budú letieť na jeseň?

01.10.2019 REDAKCIE
Autor článku

Patríš k tým, ktorí pravidelne sledujú módne trendy a vždy vedia, čo sa vo svete oblečenia a doplnkov deje? Potom je dobre, že čítaš práve náš blog. V tomto článku ti totiž povieme, aké farby by ti v tohtoročnom jesennom šatníku rozhodne nemali chýbať a pridáme niekoľko tipov na štýlové kúsky.

Len ružová to môže byť

Inštitút Pantone každoročne vyhlasuje farbu roka. O akej farbe prehlásil, že na jeseň zažiari? Stala sa ňou sýta a teplá ružová, vďaka ktorej budeš okolo seba šíriť dobrú energiu a zaujmeš na prvý pohľad. Neboj sa vystúpiť z davu tmavých outfitov a rozžiar jesenné dni.

TIP: peněženka Clovers, šperky Planty a Chirpy

Svetoví módni návrhári sa zhodujú v tom, že na jeseň všetkých oslníš elegantným ružovým sačkom. Tak čo, máš dosť odvahy kúpiť si neprehliadnuteľný kúsok?

Radostná oranžová

Ako lepšie dodať optimizmus aj zamračeným sychravým dňom ako jednou z najpozitívnejších farieb, a síce oranžovou, žltou a obľúbenou horčicovou? S týmito farbami, ktoré evokujú farby jesenného lístia, rozhodne neurobíš krok vedľa.

TIP: peněženka Zaya a hodinky Khloe

Rozhodne ešte neprišiel čas schovať tieto kúsky na dno skrine!  Tielka v hrejivých farbách v kombinácii s tmavým sakom vyzerajú priamo božsky a rozoženú všetky mračná!

Nebeská modrá

Nedáš dopustiť na očarujúcu modrú farbu? Potom ťa určite poteší, že ju budeš môcť vytiahnuť aj tento rok na jeseň. V kurze bude sýta tmavo modrá farba a tiež oblečenie z džínsoviny. Pokiaľ nemáš džínsové šaty a bundy, je ten pravý čas si ich kúpiť.

TIP: peněženka Marina a hodinky Souly

Zelená a modrá? Modrá a žltá? Fialová a zelenkavá? Prečo nie? Módni experti fandia túto jeseň jedinečným kombináciám farieb. Odporúčam však, aby hĺbka a sýtosť týchto farieb boli podobné.

Aké farby nosíš na jeseň najradšej ty? A aké kúsky si plánuješ kúpiť na jeseň?

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Predsavzatie pre rok 2023: rozmaznávaj svoju peňaženku aj planétu Predsavzatie pre rok 2023: rozmaznávaj svoju peňaženku aj planétu
Víme, co se bude nosit letošní podzim! Víme, co se bude nosit letošní podzim!
Proměň dýni v krásnou dekoraci i skvělé jídlo! Proměň dýni v krásnou dekoraci i skvělé jídlo!
Jak na zdravé opalování? Několik tipů odborníků Jak na zdravé opalování? Několik tipů odborníků


Zvoľte svoju krajinu