MENU
TRENDY

Aké farby budú letieť na jeseň?

01.10.2019 REDAKCIE
Autor článku

Patríš k tým, ktorí pravidelne sledujú módne trendy a vždy vedia, čo sa vo svete oblečenia a doplnkov deje? Potom je dobre, že čítaš práve náš blog. V tomto článku ti totiž povieme, aké farby by ti v tohtoročnom jesennom šatníku rozhodne nemali chýbať a pridáme niekoľko tipov na štýlové kúsky.

Len ružová to môže byť

Inštitút Pantone každoročne vyhlasuje farbu roka. O akej farbe prehlásil, že na jeseň zažiari? Stala sa ňou sýta a teplá ružová, vďaka ktorej budeš okolo seba šíriť dobrú energiu a zaujmeš na prvý pohľad. Neboj sa vystúpiť z davu tmavých outfitov a rozžiar jesenné dni.

TIP: peněženka Clovers, šperky Planty a Chirpy

Svetoví módni návrhári sa zhodujú v tom, že na jeseň všetkých oslníš elegantným ružovým sačkom. Tak čo, máš dosť odvahy kúpiť si neprehliadnuteľný kúsok?

Radostná oranžová

Ako lepšie dodať optimizmus aj zamračeným sychravým dňom ako jednou z najpozitívnejších farieb, a síce oranžovou, žltou a obľúbenou horčicovou? S týmito farbami, ktoré evokujú farby jesenného lístia, rozhodne neurobíš krok vedľa.

TIP: peněženka Zaya a hodinky Khloe

Rozhodne ešte neprišiel čas schovať tieto kúsky na dno skrine!  Tielka v hrejivých farbách v kombinácii s tmavým sakom vyzerajú priamo božsky a rozoženú všetky mračná!

Nebeská modrá

Nedáš dopustiť na očarujúcu modrú farbu? Potom ťa určite poteší, že ju budeš môcť vytiahnuť aj tento rok na jeseň. V kurze bude sýta tmavo modrá farba a tiež oblečenie z džínsoviny. Pokiaľ nemáš džínsové šaty a bundy, je ten pravý čas si ich kúpiť.

TIP: peněženka Marina a hodinky Souly

Zelená a modrá? Modrá a žltá? Fialová a zelenkavá? Prečo nie? Módni experti fandia túto jeseň jedinečným kombináciám farieb. Odporúčam však, aby hĺbka a sýtosť týchto farieb boli podobné.

Aké farby nosíš na jeseň najradšej ty? A aké kúsky si plánuješ kúpiť na jeseň?

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Zoznám sa s veľkonočnými receptami z iných krajín a skús 2 jednoduché recepty Zoznám sa s veľkonočnými receptami z iných krajín a skús 2 jednoduché recepty
Začni jar s minimalistickým šatníkom. Koľko kúskov je tak akurát? Začni jar s minimalistickým šatníkom. Koľko kúskov je tak akurát?
Láska má mnoho podôb. Osláv ju na Valentína aj ty Láska má mnoho podôb. Osláv ju na Valentína aj ty
Najkurióznejšie vianočné zvyky naprieč svetom Najkurióznejšie vianočné zvyky naprieč svetom