LIFESTYLE

Láska má mnoho podôb. Osláv ju na Valentína aj ty

07.02.2020 REDAKCIE
Autor článku

Cítiš to? Láska je vo vzduchu. A 14. februára bude všade okolo teba. Nech už ti stojí po boku tvoja drahá polovička a ty jej chceš urobiť radosť alebo si v tento výnimočný deň praješ povedať svojim blízkym, že ich máš rada, inšpiruj sa u nás. Predstavíme ti tipy na to, ako osláviť rôzne druhy lásky.

Partnerská láska

Deň svätého Valentína, nazývaný tiež ako sviatok všetkých zamilovaných, je skvelou príležitosťou k tomu, potešiť svoju drahú polovičku, ktorá ti vždy dokáže vyčariť úsmev na tvári.

Vyjadri to spoločnou aktivitou

Nič nie je tak cenné ako čas. A ako lepšie svojej polovičke vyjadriť, že ti na nej záleží, ako tým, že jej venuješ svoj čas? Stav na aktivity, ktoré máte obaja radi a na ktoré ste napríklad kvôli množstvu aktivít v poslednom čase zabudli. Prejdite sa ruka v ruke prírodou, zájdite si do kina a na romantickú večeru alebo napríklad naplánujte maratón obľúbených hier.

Povedz to darčekom

Ste perfektná dvojka? Tak to vykričte do sveta. Napríklad elegantnými párovými korálikmi v čiernej farbe For Love alebo korálikmi v jantárovej farbe Together.

Kamarátska láska

Aj keď ste spolu 24 hodín denne, nenudíte sa. Že je ti to povedomé? Potom máš to šťastie, že si narazila na skvelú kamarátku, ktorá by sa dala nazvať tvojou spriaznenou dušou. Prečo neosláviť Valentína spoločne?

Vyjadri to spoločnou aktivitou

Milujete wellness a masáže? Naplánujte si spoločný deň v znamení hýčkania. Pokiaľ máte radšej objavovanie nových miest, zapichnite prst do mapy, hoďte batoh na chrbát a vyjdite si za dobrodružstvom.

Povedz to darčekom

Hovoria o vás, že je s vami vždy kopec srandy? Podtrhnite svoju optimistickú povahu setom zábavných ponožiek Spotty Fun. Jedny pre teba a druhé pre ňu. A pokiaľ je tvoja kamarátka cestovateľkou telom aj dušou, určite ju nadchneš aj bodkovaným batohom Berlin stvoreným pre spoločné cesty.

Sesterská láska

Máš skvelú sestru? Nezabudni na Valentína ani na ňu a daj jej najavo, že lepšieho súrodenca by si si nemohla priať.

Vyjadri to spoločnou aktivitou

Kedy ste si naposledy so sestrou urobili filmový večer alebo zašli na nákupy? Máme také malé tušenie, že práve teraz je ten pravý čas.

Povedz to darčekom

Chceš sestre naznačiť, že život s ňou je na nezaplatenie? Daj jej to najavo darčekom v podobe krásnych hodiniek Emma alebo jej rozjasni deň setom Amusing. 

Valentínsky tip: Zamilované sety

Či už sa chceš krásnym darčekom na Valentína potešiť sama alebo chceš inšpirovať svojho milého, nezabudni zablúdiť na stránku so zamilovanými setmi. Určite ti niektorý z nich ihneď padne do oka. Teš sa nielen na dvojicu alebo trojicu nádherných a štýlových doplnkov, ale tiež na luxusné darčekové balenie.

Ako budeš tohtoročný sviatok zamilovaných sláviť ty? Napíš nám do komentárov.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Predsavzatie pre rok 2023: rozmaznávaj svoju peňaženku aj planétu Predsavzatie pre rok 2023: rozmaznávaj svoju peňaženku aj planétu
Víme, co se bude nosit letošní podzim! Víme, co se bude nosit letošní podzim!
Proměň dýni v krásnou dekoraci i skvělé jídlo! Proměň dýni v krásnou dekoraci i skvělé jídlo!
Jak na zdravé opalování? Několik tipů odborníků Jak na zdravé opalování? Několik tipů odborníků


Zvoľte svoju krajinu