TRENDY

Najkrajšie pláže Česka

11.07.2017 REDAKCIE
Autor článku

Najkrajšie pláže Česka

Leto. Slnko. Pláž a pohoda. Predstava, ktorá sa rodí v hlave tisícom ľudí, keď sa blíži leto. Leto už je v plnom prúde a s ním tiež obdobie letných dovoleniek. Nezáleží na tom, či dovolenku stráviš za oceánom, alebo v našej krásnej slovenskej doline, dôležité sú predovšetkým prázdninové zážitky, ktoré ti nikto nevezme. Dnes ťa s nami čaká výlet za najkrajšími plážami, ku ktorých návšteve nebudeš potrebovať pas. Myslíš, že české pláže nedokážu konkurovať svetovým? Vydaj sa s nami na malý výlet po Českej republike a my sa ťa pokúsime presvedčiť o opaku.

Tiež sa rada mácháš? Potom navštív Mácháč

Máchovo jazero je jedným z najobľúbenejších a cez leto najnavštevovanejších miest. Čo ťa u Máchova jazera čaká? Teš sa na dokonalú piesočnú pláž aj nádherný výhľad na protiľahlú kopec Borny a na borovicové lesy, ktorými sa príliš veľa svetových pláží pochváliť nemôže. Že by ti chýbala jedinečná atmosféra mora? Môžeš ju mať! Na Splavskou pláž sa každé leto dovezú palmy a dovolenka môže začať.

Kúpanie vo Vltave? Stojí za to!

Naše prírodné krásy sú veľmi často späté skôr s odľahlými časťami, než s veľkými mestami, alebo dokonca našim veľkomestom. Ak ťa láka predstava kúpanie v samotnom jadre Prahy vo Vltave, mala by si sa vydať do Žltých kúpeľov. Tie ponúka piesčité aj trávnaté pláže a upravený prístup priamo do Vltavy. Okrem toho tu nechýba možnosť typických plážových športov, zapožičanie vodné bicykle, alebo skvelé občerstvenie.

Na návšteve v Olomouci ...

Ak si sa rozhodla o prázdninách navštíviť Olomouc a premýšľaš, kam k vode, ponúka sa pieskovňa Náklo. Tá je obľúbená najmä pre svoju neuveriteľne čistú vodu i množstvo trávnatou-piesočnatých pláží. Pískovna s rozlohou 100 hektárov dosahuje v určitých miestach hĺbky aj 25 metrov. Náklo ti ponúkne skvelé kúpanie aj relatívny pokoj v podobe nepreplnených pláží.

Už máš svoju kabelku na pláž?

Máme pre teba na záver malý test. Už máš kabelku, ktorá je veľká, ľahká a praktická? Kabelku, ktorá sa hodí na pláž aj na večer? Ak tvoja odpoveď znie nie, mala by si sa pozrieť na našu Moonlight Collection a riadne sa na pláž vybaviť.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Začni jar s minimalistickým šatníkom. Koľko kúskov je tak akurát? Začni jar s minimalistickým šatníkom. Koľko kúskov je tak akurát?
Láska má mnoho podôb. Osláv ju na Valentína aj ty Láska má mnoho podôb. Osláv ju na Valentína aj ty
Najkurióznejšie vianočné zvyky naprieč svetom Najkurióznejšie vianočné zvyky naprieč svetom
Aké farby budú letieť na jeseň? Aké farby budú letieť na jeseň?


x