LIFESTYLE

Obleč si Afriku!

05.09.2019 REDAKCIE
Autor článku

Obleč si Afriku alebo Zvieracie motívy stále letia!

Vymeň klasické doplnky za trochu väčšiu divočinu. Jednofarebné a opozerané slnečné okuliare nechaj doma v šuplíku a vyraz s odvážnejšou variantou so zvieracími vzormi! Tie sú populárne už niekoľko rokov a z módy rozhodne len tak nevyjdú. Pokiaľ ešte nemáš doma kúsok v podobnom štýle, rozhodne to naprav čo najskôr.

Zvieracím vzorom rozbiješ na prvý pohľad nudný outfit a dodáš mu poriadny šmrnc. Vyberieš si okuliare CATY, CHEETAH alebo dáš prednosť okuliarom GIRAFFE? Hraj sa s farebnými tónmi a tvarmi okuliarov a siahni po takých, ktoré si sadnú s tvojím typom tváre aj so zvyškom outfitu!

Neboj sa siahnuť po najrôznejších farebných variantách, zvieracie slnečné okuliare totiž nemusia byť len hnedé. Čo povieš na modré Jaguary slnečné okuliare? Vyraz s týmito okuliarmi s kamarátkami na výlet alebo na záhradnú párty a uvidíš, že z teba nikto nespustí oči. Polarizované slnečné okuliare ti navyše okrem skvelého vzhľadu ponúknu aj maximálnu ochranu pred slnečnými lúčmi a škodlivým UV žiarením. Dokážeš si predstaviť väčšiu parádu?!

Nezostávaj ale len pri okuliaroch so zvieracím vzorom. Tvoj outfit znesie aj ďalšie doplnky v rovnakom štýle. Daj si záležať na detailoch a cop si zviaž geparďou gumičkou, na ruku nasaď africký náramok alebo si obuj štýlové topánky so zvieracím vzorom.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Predsavzatie pre rok 2023: rozmaznávaj svoju peňaženku aj planétu Predsavzatie pre rok 2023: rozmaznávaj svoju peňaženku aj planétu
Víme, co se bude nosit letošní podzim! Víme, co se bude nosit letošní podzim!
Proměň dýni v krásnou dekoraci i skvělé jídlo! Proměň dýni v krásnou dekoraci i skvělé jídlo!
Jak na zdravé opalování? Několik tipů odborníků Jak na zdravé opalování? Několik tipů odborníků


Zvoľte svoju krajinu