TRENDY

Obleč si Afriku!

05.09.2019 REDAKCIE
Autor článku

Obleč si Afriku alebo Zvieracie motívy stále letia!

Vymeň klasické doplnky za trochu väčšiu divočinu. Jednofarebné a opozerané slnečné okuliare nechaj doma v šuplíku a vyraz s odvážnejšou variantou so zvieracími vzormi! Tie sú populárne už niekoľko rokov a z módy rozhodne len tak nevyjdú. Pokiaľ ešte nemáš doma kúsok v podobnom štýle, rozhodne to naprav čo najskôr.

Zvieracím vzorom rozbiješ na prvý pohľad nudný outfit a dodáš mu poriadny šmrnc. Vyberieš si okuliare CATY, CHEETAH alebo dáš prednosť okuliarom GIRAFFE? Hraj sa s farebnými tónmi a tvarmi okuliarov a siahni po takých, ktoré si sadnú s tvojím typom tváre aj so zvyškom outfitu!

Neboj sa siahnuť po najrôznejších farebných variantách, zvieracie slnečné okuliare totiž nemusia byť len hnedé. Čo povieš na modré Jaguary slnečné okuliare? Vyraz s týmito okuliarmi s kamarátkami na výlet alebo na záhradnú párty a uvidíš, že z teba nikto nespustí oči. Polarizované slnečné okuliare ti navyše okrem skvelého vzhľadu ponúknu aj maximálnu ochranu pred slnečnými lúčmi a škodlivým UV žiarením. Dokážeš si predstaviť väčšiu parádu?!

Nezostávaj ale len pri okuliaroch so zvieracím vzorom. Tvoj outfit znesie aj ďalšie doplnky v rovnakom štýle. Daj si záležať na detailoch a cop si zviaž geparďou gumičkou, na ruku nasaď africký náramok alebo si obuj štýlové topánky so zvieracím vzorom.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Dámske trenírky (nielen) na spanie! Dámske trenírky (nielen) na spanie!
Ako sa starať o svoju pleť v zime? 4 rady + 1 tip Ako sa starať o svoju pleť v zime? 4 rady + 1 tip
Upierajú sa na ne milióny očí! Najslávnejšie hviezdy Instagramu Upierajú sa na ne milióny očí! Najslávnejšie hviezdy Instagramu