LIFESTYLE

Priprav sa na lov s módnymi trendmi pre rok 2018

22.01.2018 REDAKCIE
Autor článku

Priprav sa na lov s módnymi trendmi pre rok 2018

Tiež ťa povianočné výpredaje v obchodoch nenechávajú chladnú? Prechádzaš okolo výkladov a pri pohľade na zľavy až 70% sa ti zrýchľuje dych? Aké kúsky si vybrať, aby si v nich zažiarila a neležali na dne skrine? Poď sa s nami pozrieť na módne tipy pre tento rok, s ktorými budeš neprehliadnuteľná.

Aj tie s kvetinami rozkvitneš

Hovoríš si, že už si o kvetoch počula. Bezpochyby! Kvetinové výšivky boli trendom minulého roka. Skvelá správa je, že je tento trend aktuálný aj tento rok, takže môžeš oprášiť svoje kvetinami posiate oblečenie. Tento rok by si mala siahnuť po lúčnych kvetoch a ružiach v prírodných tmavších odtieňoch, tie totiž využívajú najslávnejšie módny návrhári vo svojich kolekciách.

Farba roka? Levanduľová!

Každoročne je vyhlásená farba roka. Vlani to bola farba trávy, tento rok bude v móde farba levandule. Tým najobľúbenejším odtieňom fialovej bude "ultra violet". Už máš v šatníku niečo levanduľového? Nie? Je načase poobzerať sa po skvelom, módnym kúsku.

Premietnutí umenia do módy

Módne reťazce podliehajú trendom, ktoré udávajú svetoví módni návrhári. Čo sa zrodilo v dielni značky Prada? Oblečenie, ktoré je zdobené potlačou slávnych umeleckých diel. Vdýchni aj tie svojmu šatníku dotyk extravagancie!

Staň sa pravou motorkárka!

Dievčatá, ktoré jazdia na motorke, sú pre väčšinu mužov nesmierne príťažlivé. Zmyselné motorkárske oblečenie sa v tomto roku premieta aj do sveta módy. Skús sa pozrieť po obchodoch, či nenájdeš moderné a štýlovú motorkársku bundu, ktorá ti padne ako uliata.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Predsavzatie pre rok 2023: rozmaznávaj svoju peňaženku aj planétu Predsavzatie pre rok 2023: rozmaznávaj svoju peňaženku aj planétu
Víme, co se bude nosit letošní podzim! Víme, co se bude nosit letošní podzim!
Proměň dýni v krásnou dekoraci i skvělé jídlo! Proměň dýni v krásnou dekoraci i skvělé jídlo!
Jak na zdravé opalování? Několik tipů odborníků Jak na zdravé opalování? Několik tipů odborníků


Zvoľte svoju krajinu