LIFESTYLE

Si pozvaná na svadbu? Ohromí svadobným darom!

17.08.2017 REDAKCIE
Autor článku

Si pozvaná na svadbu? Ohromí svadobným darom!

So svadbami sa v období prázdnin každoročne roztrhne vrece. V priemere k svadobnému oltáru ročne kráča približne 25 000 párov. U tak veľkého čísla zamilovaných, ktorí sa svoju lásku rozhodli ztvrdit sobášom, je veľká pravdepodobnosť, že sa budeš aj ty tento rok zúčastniť svadobného veselia. Pozvánka na svadbu však často býva spojená aj s povinnosťou obstarať svadobný dar. S akými svadobnými darmi zažiariš? Nechaj sa inšpirovať.

Zoznam, nájdem tam ... Čo?

Mnoho nastávajúcich novomanželov vám uľahčí premýšľanie nad výberom stavebného daru tým, že si vytvorí stránku sa svadobnými darmi. Na tebe ostáva už len vybrať si dar zo zoznamu, kúpiť ho, pekne zabaliť a je hotovo.

Money, money, money ...

Trendom posedné doby je svadobný dar v podobe peňazí. Mnoho párov o peňažný dar žiada už vo svadobnom oznámení. Aj peniaze však môžeš odovzdať veľmi originálne. Originalite sa v tomto prípade naozaj medze nekladú. Otázka koľko peňazí je vhodné dať, je veľmi individuálne a záleží to hlavne na tvojom uváženia. V priemere však svadobčania dávajú 500 až 1000 Sk.

Truhla plná peňazí

Len málokto by nechcel nájsť truhlu plnú peňazí. Rovnaký pocit môžeš dopriať tiež novomanželom. Vystačíš si sa starodávne vyzerajúce truhlou a hromadou korún. K minciam môžeš pridať falošné drahokamy a perly a nápadité odovzdanie finančného daru je na svete.

Peniaze jedine v peňaženke

Peniaze od svadobčanov si rozhodne zaslúži náležitý obal, tým môže byť napríklad štýlová peňaženka, ktorá poteší predovšetkým nevestu. Ako urobiť radosť aj ženíchovi? Pripíš k peňaženke s finančným darom, že všetky peniaze, ktoré sa budú v peňaženke kedy nachádzať, slúžia výhradne k spoločnému potešenie novomanželov.

Uchovanie spomienok

Darom, ktorý vám zaistí veľký úspech, je tiež polaroid, vďaka ktorému novomanželia môžu v minúte zhmotniť svoje najkrajšie spomienky. Polaroid určite nájde svoje uplatnenie už počas svadobného dňa.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Predsavzatie pre rok 2023: rozmaznávaj svoju peňaženku aj planétu Predsavzatie pre rok 2023: rozmaznávaj svoju peňaženku aj planétu
Víme, co se bude nosit letošní podzim! Víme, co se bude nosit letošní podzim!
Proměň dýni v krásnou dekoraci i skvělé jídlo! Proměň dýni v krásnou dekoraci i skvělé jídlo!
Jak na zdravé opalování? Několik tipů odborníků Jak na zdravé opalování? Několik tipů odborníků


Zvoľte svoju krajinu