LIFESTYLE

Upierajú sa na ne milióny očí! Najslávnejšie hviezdy Instagramu

30.01.2018 REDAKCIE
Autor článku

Upierajú sa na ne milióny očí! Najslávnejšie hviezdy Instagramu

Instagram je niektorými označovaný za najpopulárnejšie sociálna sieť sveta. Nahliadnutie do súkromného života priateľov i celebrít je totiž nesmierne lákavé. Aj napriek tomu, že sa väčšina ľudí pokúša dosiahnuť čo najväčšieho počtu sledujúcich, nie všetkým sa to podarí. Čo je tak zaujímavého na profiloch celebrít a ktoré sú najúspešnejšími hviezdami Instagramu?

Ja mám 131 miliónov monitorujúcich, koľko ty?

Na Instagramu je celý rad profilov, ktorých sledovanosť dosahuje tisícov, nejedná sa však len o účty ľudí, ale tiež napríklad účty roztomilých psov a mačiek. Jednými z najnavštevovanejších účtov sú však účty celebrít. Celebrity odjakživa vzbudzujú v ľuďoch zvedavosť a niektoré natoľko, že sa na nich ľudia nemôžu vynadívať. Poďme si predstaviť tri najpopulárnejšie celebrity na Instagramu.

Kráľovná Instagramu Selena Gomez

Za nekorunovanou kráľovnú Instagramu by sa dala považovať populárna speváčka Selena Gomez, ktorú aj napriek jej nízky vek 25 rokov na Instagramu pod účtom @selenagomez sleduje dych vyrážajúcich 131 miliónov sledujúcich. Veľkú časť ich fanúšikov predovšetkým zaujíma jej vzťah so spevákom Justinom Bieberom.

Populárna speváčka Ariana Grande

Je krásna, je mladá, je úspešná, reč nie je o nikom inom ako o obľúbené, talentovanej speváčke Ariane Grande, ktorá má v 24 rokoch na svojom účte @arianagrande 116 miliónov fanúšikov a pomaly šliape na päty Selene Gomez. Na jej účte okrem fotiek nájdete aj krátke videá, treba zo zákulisia koncertov.

Fotky Beyoncé, ktoré ľudí fascinujú

Iste ani tvojou pozornosti neunikla fotka sporo odeté Beyoncé, ktorá v náručí chová svoje deti. Táto fotka sa stala doslova virálny a stovky ľudí ju začali napodobňovať. Speváčka Beyoncé, ktorú nájdeš pod účtom @beyonce má na svojom konte 109 miliónov sledujúcich, len jej slávna fotka si vyslúžila 11 miliónov srdiečok.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Predsavzatie pre rok 2023: rozmaznávaj svoju peňaženku aj planétu Predsavzatie pre rok 2023: rozmaznávaj svoju peňaženku aj planétu
Víme, co se bude nosit letošní podzim! Víme, co se bude nosit letošní podzim!
Proměň dýni v krásnou dekoraci i skvělé jídlo! Proměň dýni v krásnou dekoraci i skvělé jídlo!
Jak na zdravé opalování? Několik tipů odborníků Jak na zdravé opalování? Několik tipů odborníků


Zvoľte svoju krajinu