TVŮJ PŘÍBĚH

Marie Renčová Kružíková: Spolupráca s Vuch? Jedným slovom srdcová

12.05.2023 REDAKCIE
Autor článku

Nadaná herečka, ktorá ráda šíri dobro a podporuje charitatívne projekty. Jej poznávacím znamením je pozitívny prístup k životu a široký úsmev. už vieš, s kým sa v dnešnom rozhovore porozprávame? No jasne, je to Maruška Renčová Kružíková, ktorá s nami už niekoľko rokov spolupracuje na tvorbe chritatívnych rojektov a tiež už s nami nafotila najrôznejšie kolekcie.

V dnešnom rozhovore budeme preberať módu, dojmy z fotenia Vuch kolekcií alebo napríklad Maruškiny ultimátne obľúbence z radov Vušek. Urob si pohodu a ponor sa do čítania, možno sa dozvieš nejaú zaujímavosť.

Čo máš úplne najradšej na jar?

Jar je jednoznačne moje naobľúbenejšie obdobie, každý rok sa nemôžem vynadívať na rašiace lístočky stromov i kvitnúce rastliny a na tie zázraky prírody sa pozerám s obdivom, snáď ešte viac teraz s mojou malou dcérkou Sofiou Máriou, kedy tie krásy sveta človek vidí aj cez detské oči . Veľmi rady chodíme na výlety do prírody aj do botanických záhrad a pestujeme doma kvietky.

Kde čerpáš módnu inšpiráciu na svoje outfity? 

Trendy sledujem rada, módu vnímam ako umenie, rada sa začítam do módnych časopisov a zúčastním sa občas nejakej prehliadky, ale najradšej nosím rada veci, v ktorých sa cítim pohodlne. Som skôr športový typ, takže ma väčšinou cez deň stretnete v džínsoch, tričku a teniskách, o to radšej ale outfit doplním nejakú

farebnou kabelkou či batôžkom. Zároveň ale keď ma čaká nejaká spoločenská akcia, rada si nechám poradiť a požičiavam si modely od českých návrhárok. Veľmi rada spolupracujem hlavne s Kamilou Vodochodskou, s ktorou sa poznáme dlhé roky a presne dokáže odhadnúť, ktoré šaty mi sadnú aj ladia k duši.

Čo je momentálne Tvojim must-have doplnkom?

Určite krém s vysokým faktorom proti slnku na tvár, aj keď sa bežne nelíčim, na starostlivosť a spomínaný krém s SPF nezabúdam. Šiltovka či klobúčik a svetlá či farebná kabelka, ktorá dokáže aj obyčajný outfit rozžiariť a človeku dodať dobrú náladu.

Nafotila si s nami kolekciu noviniek na Erlebachovej búde. Aký produkt z kolekcie chceš mať určite v šatníku?

Fotenie jarnej kolekcie s Vami bola radosť! V snehu na vrchov Krkonoš s nádherným výhľadom. Erlebachova búda je jedno z mojich najobľúbenejších miest, kam s rodinou často jazdíme a keď ste ma oslovili, bolo to krásne prepojenie. Z jarnej kolekcie Vušek ma najviac zaujala eco kolekcia. Rada podporujem ekologické projekty a vždy ma poteší, keď firmy majú ohľad na prírodu a volia šetrné spôsoby výroby svojich produktov. A tiež ma potešilo, že Vaša firma tento rok zaslúžene dostala ocenenie ako Top zodpovedná malá firma.

Z jarního focení s Maruškou vznikly parádní vizuály

Aká Vuška je Tvojou ultimátnou obľúbenkyňou, po ktorej siahaš najčastejšie?

Počas zimy som rada nosila kabelku Jicky. Zmestí sa do nej diár, tablet, peňaženka, jednoducho ideálny na pracovné pobehovanie a schôdzky v meste.

A posledná otázka. Ako by si jedným slovom popísala spoluprácu s Vuchom?

Jedným slovom: srdcové. Spolupráca s Vuch je totiž po mne naozaj srdcová záležitosť hlavne kvôli charitatívnym projektom, ktoré sme za tie roky spoločne vytvorili a vďaka tomu, že získané financie pomohli tam, kde bolo treba. To je pocit na nezaplatenie.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Throwback to Vuch Lady 2020. Jak vzpomíná na soutěž Michaela Pavlátová? Throwback to Vuch Lady 2020. Jak vzpomíná na soutěž Michaela Pavlátová?
Už znáš naší novou Vuch lady? Seznam se s Míšou! Už znáš naší novou Vuch lady? Seznam se s Míšou!
Rozhovor s tvárou VUCH: Zoznám sa s Barčou a jej kanálom Barušminky Rozhovor s tvárou VUCH: Zoznám sa s Barčou a jej kanálom Barušminky


Zvoľte svoju krajinu