TVŮJ PŘÍBĚH

Po čase na skok za našimi Vuch Ladies. Chceš vedieť, ako sa im darí?

03.01.2020 REDAKCIE
Autor článku

Pamätáš si ešte na našu májovú súťaž Staň sa Vuch Lady? Pokiaľ nie, poďme si spoločne pripomenúť jej výherkyne. Vuch Ladies sme vám vybrali totiž rovno dve! Stali sa nimi Aneta Pavlatová a Nikola Hašová. Dievčatá nás zaujali na prvý pohľad a výber bol potom viac ako jasný. 

Aneta Pavlatová

Ahoj Anet! Od doby súťaže Vuchlady ubehol už nejaký čas, čomu sa teraz aktuálne venuješ?

Bežný deň u mňa vyzerá dosť bláznivo a hekticky. Som človek, ktorý má niekoľko záujmov a rozhodne sa nikdy nenudí. Aj keď je tento rok v škole veľmi náročný, pretože študujem psychológiu a čakajú ma štátnice, tak to stále neuberá na mojej nadšenosti zo štúdia. Je to moje vysnívané povolanie a myslím, že to je aj vidieť na mojich koníčkoch. Zo všetkého najradšej sa posledné tri roky venujem charitatívnej činnosti. Väčšina projektov je mierená pre detský domov v Semiloch, odkiaľ tiež pochádzam. Organizujem pre ne rôzne zážitky, pretože si myslím, že to je viac ako materiálne veci. Zážitky vám nikto nikdy nevezme. A keď práve neplánujem žiadnu akciu, stíham vedľa školy stráženie detí, stáž v Bohniciach, alebo ma môžete vidieť vo fitness centre za recepciou. Často sa sem chodím aj odreagovať, pretože si myslím, že šport je liek na všetko. No a keď potrebujem nabrať sily, kupujem s priateľom letenku kamkoľvek alebo utekám k nám do hôr. Niekedy je to veľmi náročné skĺbiť koníčky, školu a prácu, tak sa aspoň snažím obklopiť sa peknými a veselými vecami, ktoré mi vždy zdvihnú náladu a tým sú zaručene aj kúsky od Vuch !

Čo hovoríš na naše zimné novinky? Čo ťa zaujalo najviac?

Vybrať si niečo od značky Vuch je naozaj ťažké, pretože máte pocit, že potrebujete úplne všetko. Nakoniec mi ale najviac padla do oka štýlová čiapka a peňaženka. Bodky, plus moja obľúbená červená farba bola jasnou voľbou, pretože mi peňaženka svojím dizajnom pripomína Vianoce. Tiež sa mi páči jej šikovný rozmer. Je tu dostatok miesta na všetko, ale zároveň je dobre skladná. Šedá čiapka je myslím taká #musthave zimnej sezóny. Hodí sa ako ku športovému, tak aj k elegantnejšiemu outfitu do mesta. Zo všetkého najviac sa ale teším, keď ju vytiahnem na prechádzku u nás v Krkonošiach, tam sa mi táto zateplená Vuch čiapka bude obzvlášť hodiť.

 

Nikola Hašová

Ahoj Niky, ako si sa vôbec k značke Vuch dostala, keď si sa stala jednou z našich Vuchladies?

O tejto značke už ale viem od jej začiatku, kedy moja maminka chodila po internete, našla webové stránky a hneď mi na Vianoce kúpila jednu z krásnych kabeliek. Stalo sa to tradíciou a vždy som pod stromčekom našla nejaký ich produkt. Keď som sa tento rok dozvedela o jedinečnej možnosti stať sa ich tvárou, okamžite sa to stalo mojim snom, ktorý sa splnil, a za to môžem poďakovať svojim kamarátom. Práve ich podpora mi najviac pomohla.

  Počas spolupráce prebehlo fotenie, natáčanie a oslávili sme 4. Narodeniny v novom showroome v Prahe na Žižkove. Na oslavu dorazil nielen celý tím, ale tiež boli pozvaní všetci, ktorí majú túto značku radi a chceli si s nami večer užiť. Všetko sa podarilo a môžem za všetkých povedať, že lepšie to byť nemohlo.

A ako sa ti páčia naše zimné novinky? Našla si medzi nimi nejaký svoj obľúbený kúsok?

 Nová kolekcia je super a obsahuje veľa šikovných doplnkov! Začala by som kabelkou, svetloružovej farby Norah, nielen že Vám môže robiť spoločnosť na prechádzke do mesta, ale tiež sa dá využiť ako listová kabelka k plesovým šatám. Vuch už sa nemusí chváliť len kabelkami a peňaženkami, rozšírili totiž svoje produkty o hodinky, šperky, oblečenie a ďalšie. Napríklad o striebornú retiazku, ktorá Vám skrášli dekolt a hodí sa úplne ku všetkému. Fotky nafotil môj priateľ Vojto Berka, ktorému chcem poďakovať nielen za ne, ale aj za to, že je mi veľkou oporou.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Marie Renčová Kružíková: Spolupráca s Vuch? Jedným slovom srdcová Marie Renčová Kružíková: Spolupráca s Vuch? Jedným slovom srdcová
Throwback to Vuch Lady 2020. Jak vzpomíná na soutěž Michaela Pavlátová? Throwback to Vuch Lady 2020. Jak vzpomíná na soutěž Michaela Pavlátová?
Už znáš naší novou Vuch lady? Seznam se s Míšou! Už znáš naší novou Vuch lady? Seznam se s Míšou!
Rozhovor s tvárou VUCH: Zoznám sa s Barčou a jej kanálom Barušminky Rozhovor s tvárou VUCH: Zoznám sa s Barčou a jej kanálom Barušminky


Zvoľte svoju krajinu