TVŮJ PŘÍBĚH

Rozprávame sa s vášnivou tanečníčkou a milujúcou maminou Agátou Danišovou

13.06.2019 REDAKCIE
Autor článku

Agáta je mladá mamina, ktorá zdieľa svoj život na instagramovom profile jsemagi! Podporuje a motivuje ostatných a s nadhľadom píše o svojom živote. Agi je tanečníčka telom aj dušou a dovolila nám nahliadnuť do svojho sveta!

 Agáta Danišová pro Vuch

Ahoj Agi, povedz nám, ako si sa dostala k Instagramu?

Asi by som v tom nehľadala žiadnu hĺbku, mám pocit, že som si Instagram splietla s Pinterestom (smiech) a v tom domnení som si ho stiahla do mobilu. Studňou inšpirácie je aj tak, takže som mu veľmi rýchlo prepadla. A prepadám doteraz :)

Aký majú názor na blogovanie tvoji priatelia a rodina?

Mamina je stále presvedčená, že som „jútuberka“. Takže asi tak. Myslím, že rodina to nerieši, ale je to aj vďaka tomu, že som celkom nenápadná. Si teda myslím (smiech). No a manžela už mám vycvičeného, keď zavelím na fotenie, rýchlosťou blesku mi cvakne 4856 fotiek, samozrejme s ohromným nadšením (smiech).

Čo sa týka zdieľania fotiek na internete - berieš ohľady na malú dcérku?

Skôr som premýšľala, kde je tá hranica, čo si môžem dovoliť zverejniť a čo si radšej nechať len pre seba. Zatiaľ som tú pomyselnú čiaru ešte neprekročila a snáď ani neprekročím. Keď sa niečo hodí do virtuálneho éteru, nie je veľmi cesty späť.

Kde hľadáš inšpiráciu? Máš medzi blogerkami a influencerkami nejakého obľúbenca?

Ani neviem, cielene asi inšpiráciu nehľadám v ničom, nechávam na seba tak nejako prirodzene pôsobiť všetky média, reklamy, ľudí.. som vďačná huba, čo všetko vcucne. (smiech)

Blogovú scénu moc nesledujem, ale keď už, tak si pozriem Adelku Kožinovú. Medzi mojich obľúbencov influencerov patrí Lucka Feriková (luciferikova), Terka Šulcová (terezasulc), Rebeka Wechsler (stylofbecca), Luca (lucie_thehubs) a množstvo ďalších.

Aký fotoaparát momentálne používaš?

(výbuch smiechu) Tak toto je kameň úrazu, ja si len tak pre radosť fotím na svoj iphon SE, ale nad foťákom deň čo deň premýšľam.. Asi už viem, čo si tento rok priať pod stromček a nie, ponožky to výnimočne nebudú!

Ako obvykle tráviš deň? Máš nejaké obľúbené činnosti?

Mám dvojročné dievčatko, učím v škôlke a vediem tanečný krúžok pre malé deti. Tak nejako mám pocit, že toho mám až až, ale ja ten plný harmonogram asi milujem.. Inak si z toho zázračne vyčarovaného času veľmi rada zájdem do posilňovne, zabehám si, zjem veľký, velikánsky koláč, vypijem kafe/nalejem dvojku vína a vrhnem sa na nejaký seriál, pretože tie ja milujem.

Čo naopak vôbec neznášaš?

Bytostne neznášam nudu. Preto v pokoji neposedím. Nemám veľmi v láske upätých ľudí, neúprimnosť a sebaľútosť. Z jedla by som určite vynechala kaviár, to je pre mňa do dnes nočná mora!

Aký máš vzťah k móde?

Pekná otázka, snažím sa nevnímať momentálne trendy, ale rovnako im podlieham a tiež tak vyzerá môj šatník. Predstavu o móde ako takú mám, že nás to musí špecifikovať, vyjadrovať. Nehanbiť sa prejaviť sa a ukázať, čo sa nám páči.

Aké sú tvoje súčasné plány? Čomu by si sa chcela venovať v budúcnosti?

Dcérke, je úžasne úžasná a zaslúži si spoznávať všetko, čo je na svete krásne. V práci si chcem rozširovať obzory v smere pedagogiky a možno trochu viac rozbehnúť tancovanie. Chýba mi tancovanie s vrstevníkmi! Veľa rokov som viedla a stavala choreografie podobne starým tanečníkom, čo mi naozaj chýba.

Veríme, že sa ti splní všetko čo si praješ! Ako sa ti páčia Vuch kúsky?

No teda, veľmi a ako! Momentálne sa rozplývam nad kabelkou Midnight zo Sense collection. Vojde sa do nej všetko, čo so sebou nosím do škôlky, keď chodím na nákupy nejaký ten úlovok, dcérkina desiata.. K tomu je elegantná a v praktickej čiernej farbe. Láska na prvý pohľad, čo si budeme hovoriť.

To je super! Čo by si povedala čitateľkám o Vuch?

Že ste čarovne hravá značka, ktorá sa môže pýšiť len spokojnými zákazníčkami. Čo kus, to originálny kúsok, ktorý nebude v skrini len tak ležať, ale naopak, nájde pre seba využitie deň čo deň. A tiež, že ste ako čokoláda, keď s vami raz človek začne, už nepôjde prestať!

Máš nejaké motto či obľúbený citát, ktorým sa riadiš?

Najlepší šport je kafe a koláč. (Halina Pawlovská)

Veľmi pekne ďakujeme za rozhovor a prajeme veľa úspechov!

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Marie Renčová Kružíková: Spolupráca s Vuch? Jedným slovom srdcová Marie Renčová Kružíková: Spolupráca s Vuch? Jedným slovom srdcová
Throwback to Vuch Lady 2020. Jak vzpomíná na soutěž Michaela Pavlátová? Throwback to Vuch Lady 2020. Jak vzpomíná na soutěž Michaela Pavlátová?
Už znáš naší novou Vuch lady? Seznam se s Míšou! Už znáš naší novou Vuch lady? Seznam se s Míšou!
Rozhovor s tvárou VUCH: Zoznám sa s Barčou a jej kanálom Barušminky Rozhovor s tvárou VUCH: Zoznám sa s Barčou a jej kanálom Barušminky


Zvoľte svoju krajinu