#Vuchworld je tu spolu s letom späť! Fotosúťaž, ktorá baví nás i vás. Na Slovensku je toľko krásnych miest, ktoré stoja za vaše kreatívne spracovanie. Tento rok si vďaka svojej fotke môžeš vysúťažiť božský wellness víkend v Gamping Brdy. Toto miesto si proste nejde nezamilovať! Nádherné stany sú citlivo umiestnené v chránenej oblasti Brdy, takže prírodu budeš mať doslova ako na dlani. Stačí len urobiť fotku s akoukoľvek Vuch parádou, pridať ju na svoj Instagram s hashtagom #Vuchworld a je to. Keď si na výlet zabudneš vziať svoju vušku, nevešaj hlavu. Kreatívne spracuj naše logo do piesku, do vody, vytesaj do kameňa alebo urob napríklad grafity a Glamping víkend môže byť tvoj.

 

A aké sú pravidlá súťaže? 

1. Vyfoť sa s Vuch produktom na cestách a fotky zdieľaj na svojom instagramovom profile s hashtagom #vuchworld.
2. Sleduj @vuch_cz a @glamping_brdy na Instagrame.
3. Buď fanúšikom @vuchslovakia a @GlampingBrdy na facebooku.
4. Nie si majiteľkou Vuch kúsku? Nevadí! Zapoj svoju kreativitu a vytvor logo Vuch! Kdekoľvek a akokoľvek! Zapojiť môžeš aj niekoľko fotografií naraz!

 

Ako môžeš logo vytvoriť? 

Môžeš sa buď vyfotiť s naším produktom alebo akýmkoľvek spôsobom logo Vuch vytvoriť. Namaľuj ho do piesku na pláži, poskladaj do jeho tvaru kamienky v horách, alebo ho vytvor s kamarátkou pomocou vlastných rúk. Kreativite medze nekladieme! Súťaž o romantický wellness pobyt pre dvoch v Glamping Brdy štartuje v pondelok 5.7.2021.

 

Každý týždeň vyberieme najoriginálnejšiu fotku, ktorá postúpi do veľkého finále! Autori týchto 6 fotiek získajú poukážku do e-shopu v hodnote 20 €! Vo veľkom finále prebehne hlasovanie o absolútnom víťazovi! Fotky môžeš nahrávať celé prázdniny, teda od 5.7.2021 až do 29.8.2021. Na konci leta vyhlásime víťaza. Výherca získa nielen sľubovaný romantický pobyt, ale tiež potrebnú výbavu v podobe Vuch produktov v hodnote 78 €.

 

 

A na čo sa môžeš v Glamping Brdy tešiť? 

1. Romantický wellness na 2 noci pre 2 osoby s fľaškou vína na privítanie
2. Neobmedzený vstup do wellness - sauna, horúci sud
3. Raňajkové poháre plné dobrôt - sušené ovocie, granola, orechy atď. 
4. K dispozícii budeš mať okrem vyššie uvedeného vonkajšiu kuchynku s grilom a parádnym posedením v prírode