x

Dnes pre teba máme zľavu -15% na VŠETKO! ZĽAVOVÝ KÓD: "15VUCH"

Vuch Magazín |    Potrebujete poradiť? Naša infolinka +421 233 456 593

O NÁS

Vašou novou kamarátkou sa stáva naša peňaženka, ktorá vás nikdy nezradí, neprezradí vaše tajomstvá, kúpi vám, čo budete chcieť, vždy vám bude tým najlepším doprovodom a hlavne je vždy na dosah, keď ju potrebujete. Musíte si len vybrať, čo chcete s vašou kamarátkou podniknúť a kam ju vziať. Ak ste sa rozhodla zaobstarať si novú peňaženku, povedzte predavačke v obchode "KUŠ" ja chcem "VUŠ" a žiadnu inú, pretože toto nemá len tak hocikto !!!

Na český trh prichádzame ako nová dizajnová značka. Našim cieľom je spôsobiť revolúciu vo všetkých kabelkách novými peňaženkami, po ktorých zatúži každá žena. Je na čase urobiť niečo viac, hlavne pre vás, milé dámy. Ak sa nechcete stratiť v nespočetných množstvách komerčných značiek, ktoré už nikoho neoslovujú, je pravá chvíľa zaobstarať si peňaženku značky VUCH. Prichádzame s úplne novou kolekciou zameranou na ľahko provokatívna módu s farebnými podtónmi. Starostlivo vyberáme dizajn každej našej kolekcie a dbáme na prepracovanie každého detailu. Tohtoročnými módnymi hitmi sú bodky v akejkoľvek podobe, buďte "In" s peňaženkou VUCH.

Naším cieľom je profesionálne a ústretové podnikanie v súlade s trvalo udržateľným rozvojom a zároveň chceme byť priateľskí k životnému prostrediu. Nadčasový dizajn, ktorý zaujme aj tých najnáročnejších, ktorí majú cit pre módu a vkus.


NAŠA IDEA

#1 Práca a zábava

Užívať si život s priateľmi, rodinou a priateľskými vecami - je dôležité si užívať život hravo a je dôležité si spríjemňovať život peknými vecami.

 

#2 Kreatívne a nadčasové myslenie

Pripravujeme pre vás unikátne dizajnové modely peňaženiek a snažíme sa, aby naše podnikateľské zámery boli nadčasové a išli dopredu. Usilujeme sa o prepojenie moderného pokroku s radosťou z remesla a krajčírskej práce.

 

#3 Staráme sa viac než ostatní

Politikou našej firmy je: „náš zákazník, naša budúcnosť“. Uvedomujeme si, že každý spokojný zákazník je základným pilierom našej firmy, bez ktorého by naše podnikanie nebolo možné. Preto sa o vás staráme tak, ako to najlepšie vieme a zaujímajú nás vaše problémy. Želáme si mať korektný vzťah so zákazníkmi.

 

#4 Náš svet

Zaujíma nás problematika životného prostredia - snažíme sa, aby naše výrobky boli šité kvalitne, bez následného chemického ošetrovania, aby sa mohli využívať čo najdlhšie. Na balenie využívame recyklovateľné a biologicky rozložiteľné obalové materiály.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.