Mailo Grey praktická taška na notebook
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Táto taška na notebook je pre mužov, ktorí vedia, co znamená kombinácia elegancie a praktickosti. Jednoduchý tvar s decentným logom – žiadne prehnané detaily, len čistý…
Viac informáciíTáto taška na notebook je pre mužov, ktorí vedia, co znamená kombinácia elegancie a praktickosti. Jednoduchý tvar s decentným logom – žiadne prehnané detaily, len čistý dizajn, ktorý hovorí za seba. A vo vnútri? Notebook bude mať svoje miesto a menšie vrecká na všetky nevyhnutnosti, ktoré chceš mať po ruke. Mailo nie je len o funkcionalite, ale o štýle, ktorý Ťa nezradí. Zadný úchyt na kufor Ti navyše spríjemní presúvanie sa na schôdzky ešte viac.
- Hlavné zapínanie na zips
- Vystužené vrecko na notebook s prackou na suchý zips
- Vnútorné vrecká na drobnosti
- Na zadnej strane úchyt na pripevnenie na kufor
- Súčasťou tašky je nastaviteľný popruh cez rameno
| Rozmer | 290 x 410 x 70 mm |
| Materiál | Textil |
| Hmotnosť | 700 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Šedá |
| Dĺžka popruhu | 86 - 140 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materiál zipsu | Plast |
| Farba kovania | Čierna |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Uchytenie na kufor |
| Záruka | 24 mesiacov |
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
TAŠKY NA NOTEBOOK
Máš pri sebe notebook každý deň? Postaraj sa, aby bol v bezpečí a bez škrabancov, či už mieríš do práce, na schôdzku, alebo do kaviarne. Štýlová taška na notebook mu zabezpečí ochranu a Tebe pridá body za vkus. Navyše do nej pohodlne zbalíš aj ďalšie nevyhnutnosti. Praktická, spoľahlivá a pripravená držať s Tebou tempo. Stačí si len vybrať tú, ktorá sadne práve Tebe.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.