Nescio Chaos Creme priestranný batoh s originálnou potlačou
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Ideš na vlne originality? Potom je batoh Nescio Chaos z kolekcie creARTivity presne pre teba! Jeho vlnitá potlač, inšpirovaná grafickými motívmi z atramentu, z neho robí…
Viac informáciíIdeš na vlne originality? Potom je batoh Nescio Chaos z kolekcie creARTivity presne pre teba! Jeho vlnitá potlač, inšpirovaná grafickými motívmi z atramentu, z neho robí umelecké dielo na tvojich chrbtoch. Priestranný roll-top dizajn ti umožní prispôsobiť veľkosť batohu podľa potreby, zatiaľ čo polstrovaný chrbát a popruhy ti zaručia maximálne pohodlie aj pri celodennom nosení. Nescio Chaos nie je len praktický batoh, ale aj parťák, s ktorým nikdy nezapadneš v dave.
- Batoh z kolekcie creARTivity
- Univerzálny batoh pre každú príležitosť
- Vypolstrovaný chrbát a popruhy
- Veľký vnútorný priestor
| Rozmer | 440 x 300 x 150 mm |
| Materiál | Textil |
| Hmotnosť | 740 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Farba | Béžová |
| Objem | 20 |
| Kolekcia | creARTivity |
| Štýl | Cestovný, Študentský |
| Dĺžka popruhu | 44 - 84 cm |
| Veľkosť NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materiál zipsu | Plast |
| Vlastnosti | Odolný materiál, Polstrovaný chrbát, Polstrované popruhy, Skryté vrecko, Vnútorné vrecko na zips, Roll-top, Vrecko na notebook |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
80% PES Polyester
20% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
creARTivity
Buď Vuch, buď vidieť.
Miesto, kde sme fantáziou nešetrili a hravo poskladali printy na naše bestsellery. Každý print má svoj vlastný príbeh, ale spolu Ti zaručia jediné. Originalitu. Či už sa rozhodneš pre kabelku, batoh, alebo peňaženku, vždy to budeš Ty, kto vychádza z davu.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.