Roselda Classy Beige prešívaná kabelka s kozmetickou taštičkou
Produkt je aktuálne vypredaný
Kedy bude opäť skladom? Farby:Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Kabelka do ruky, ktorá nadväzuje na obľúbený model Roselda, ale prichádza s novým šik prešívaním. Elegantná a pevná, ideálna pre chvíle, keď chceš mať štýl pevne v ruke.…
Viac informáciíKabelka do ruky, ktorá nadväzuje na obľúbený model Roselda, ale prichádza s novým šik prešívaním. Elegantná a pevná, ideálna pre chvíle, keď chceš mať štýl pevne v ruke. Vo vnútri Ťa navyše čaká hygienická taštička v farbe kabelky, ktorá ladí aj pomáha. Praktický detail, ktorý oceníš každý deň.
- Obľúbený model s prešívaním
- Hlavné zapínanie na magnet a patent
- Vnútorné priehradky na drobnosti
- Kozmetická taštička v farbe kabelky
- Súčasťou kabelky je crossbody popruh
| Rozmer | 260 x 320 x 155 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 500 g |
| Zapínanie | Magnet/patentka |
| Vzor | Jednofarebný, Prešívaný |
| Farba | Béžová |
| Štýl | Elegantný, Do práce |
| Dĺžka popruhu | 130 - 145 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Zlatá |
| Vlastnosti | 2v1, Dlhý popruh cez rameno |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
KABELKY DO RUKY
„Premýšľaš, že si obstaráš kabelku do ruky, ktorú už z ruky nikdy nedáš? Tak sa už ďalej nerozmýšľaj a choď do toho. U nás si navyše môžeš vybrať z mnohých tvarov, farieb, variácií. Skrátka si tu nájdeš presne takú, ktorá Ťa bude báječne dopĺňať. Veríme, že budete nerozlučné parťáčky, ktoré spolu pôjdu ruka v ruke."
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.