Anerien Green elegantná kožená kabelka
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Elegancia v tej najčistejšej podobe? Taká je kožená kabelka Anerin. S touto Vuškou urobíš dojem, kamkoľvek sa vyberieš. Či už ideš s kamoškou do kaviarne alebo na…
Viac informáciíElegancia v tej najčistejšej podobe? Taká je kožená kabelka Anerin. S touto Vuškou urobíš dojem, kamkoľvek sa vyberieš. Či už ideš s kamoškou do kaviarne alebo na pracovné stretnutie, Anerin ťa bude verne sprevádzať.
- Elegantný, jednoduchý dizajn
- Dva spôsoby nosenia: crossbody alebo do ruky
- Zapínanie na zips
| Rozmer | 250 x 280 x 100 mm |
| Materiál | Pravá koža |
| Hmotnosť | 440 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Zelená |
| Kolekcia | Kožené |
| Štýl | Elegantný |
| Dĺžka popruhu | 101 - 116 cm |
| Materiál zipsu | Kov |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Zlatá |
| Vlastnosti | 2v1, Dlhý popruh cez rameno, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% Vláknitá koža
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
KOŽENÉ KABELKY
Všetko je raz po prvýkrát. Preto prichádzame s historicky prvou kolekciou kožených kabeliek, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších. Kvalita až na prvom mieste, dizajn, ktorý neomrzí a elegancia, ktorá zaujme aj náročné oko. Sú skrátka veci, ktoré sa vo Vuch nemenia! Uvidíš, skúsiš a už nepustíš.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.