Gioia Small Black hladký mestský batôžtek
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Už len do utorka 12. 5. môžeš využiť jarný výpredaj a k tomu extra zľavu -15 % na kabelky s kódom KAB15. So zľavami až -50 % si tak urobíš radosť za tie najlepšie ceny.
Keď chceš batôžtek, ale nechceš ťahať pol domácnosti. A pretože vieme, že niekedy stačí naozaj málo, zmenšili sme obľúbený batôžtek Gioia. Zachovali sme jeho čistý tvar…
Viac informáciíKeď chceš batôžtek, ale nechceš ťahať pol domácnosti. A pretože vieme, že niekedy stačí naozaj málo, zmenšili sme obľúbený batôžtek Gioia. Zachovali sme jeho čistý tvar, rovnaké pohodlie na chrbte a premyslený vnútro. Ideálny, keď chceš mať pri sebe to dôležité a zvyšok dňa nechať plynúť.
- Hlavné zapínanie na magnet a sťahovacie šnúrky
- Vnútorná kapsa na zips a priehradka bez zapínania
- Jedna vnútorná kapsa na gumu
- Jedna vonkajšia kapsa na zips na chrbte batôžka
- Nastaviteľné ramenné popruhy
| Rozmer | 310 x 320 x 125 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 540 g |
| Zapínanie | Kombinované |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Čierna |
| Objem | 10 |
| Štýl | Elegantný, Na každý deň, Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 47 - 87 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Zmestí sa peňaženka | Stredná |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Skryté vrecko |
| Záruka | 24 mesiacov |
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
BATÔŽKY
Batoh nemusí byť obrovitánska krosňa, do ktorej sa zabalíš na niekoľkotýždňový roadtrip naprieč svetadielom. Naopak, môže to byť aj malý elegantný kúsok, ktorý vyšperkuje tvoj outfit do nebeských výšin a pojme tvoje najnutnejšie poklady, ktoré potrebuješ mať pri sebe. Výhodou je, že budeš mať stále voľné ruky, a tak si môžeš popíjať kávičku, prezerať sociálne siete na mobile alebo třeba mávať na všetkých okoloidúcich.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.