Filipa Double Wine mestský spevnený batôžtek na zips
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Už len do utorka 12. 5. môžeš využiť jarný výpredaj a k tomu extra zľavu -15 % na kabelky s kódom KAB15. So zľavami až -50 % si tak urobíš radosť za tie najlepšie ceny.
Mať Filipu je síce fajn, ale čo tak mať Filipu na druhú? Filipa Double prináša viac priestoru a lepší přehľad vo všetkých veciach, ktoré nosíš so sebou. Do jednej kapsy…
Viac informáciíMať Filipu je síce fajn, ale čo tak mať Filipu na druhú? Filipa Double prináša viac priestoru a lepší přehľad vo všetkých veciach, ktoré nosíš so sebou. Do jednej kapsy dáš napríklad peňaženku, diár alebo tablet, druhá pojme kozmetickú taštičku, slúchadlá alebo malú fľašu vody. Je to stále ten istý pevný batôžtek, len chytro rozdelený.
- Dve oddelené kapsy na zips
- Vonkajšie kapsičky na zips
- Vnútorná kapsa zo sieťoviny na zips
- Nastaviteľné ramenné popruhy
| Rozmer | 320 x 250 x 160 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 790 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Vínová |
| Štýl | Elegantný, Do práce, Na každý deň |
| Dĺžka popruhu | 45 - 84 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Materiál zipsu | Kov |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Skryté vrecko |
| Záruka | 24 mesiacov |
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
BATÔŽKY
Batoh nemusí byť obrovitánsky krošňa, do ktorej sa zabališ na niekoľkotýždňový roadtrip naprieč svetadielom. Naopak, môže to byť aj malý elegantný kúsok, ktorý vyšperkuje tvoj outfit do nebeských výšin a pojme tvoje najnutnejšie poklady, ktoré potrebuješ mať pri sebe. Výhodou je, že budeš mať stále voľné ruky, a tak si môžeš popíjať kávičku, prezerať sociálne siete na mobile alebo třeba mávať na všetkých okoloidúcich.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.