Neela Teal veľká kabelka na rameno
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Oficiálne ukončujeme hľadanie dokonalej veľkej kabelky, ktorá bude ladiť s Tvojou obľúbenou crossbody Fossy Mini. Našli sme ju. Alebo skôr navrhli. Neela disponuje…
Viac informáciíOficiálne ukončujeme hľadanie dokonalej veľkej kabelky, ktorá bude ladiť s Tvojou obľúbenou crossbody Fossy Mini. Našli sme ju. Alebo skôr navrhli. Neela disponuje priestrannou vnútornou kapsou, praktickou vonkajšou kapsou na prednej strane kabelky i ikonickou výzdobou slepotlačou na povrchu kabelky. Kovové detaily nenásilne ladia s farebným prevedením, a tak je jej monochromatický look precízne dovedený k dokonalosti.
- Elegantné prevedenie s vonkajšou kapsou bez zapínania
- Kabelka s pevným dnom, ktoré chránia 4 kovové nožičky
- Hlavné zapínanie na zips
- Súčasťou kabelky je crossbody popruh
| Rozmer | 250 x 340 x 90 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 620 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný, Geometrický |
| Farba | Modrá, Zelená |
| Kolekcia | Shape of Diamond |
| Štýl | Elegantný, Do práce |
| Dĺžka popruhu | 77 - 140 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" " |
| Materiál zipsu | Plast |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Objavte viac
Shape of Diamond
Buď štýlová a jedinečná so Shape of Diamond!
Práve si pozeráš klenoty a diamanty nášho portfólia. Bestsellerky Cary a Carrie sa stali ikonou, ktorá nás inšpirovala pre dizajn ďalších luxusných Vušiek. Celú kolekciu Shape of Diamond zdobí elegantná hra so slepotlačou a nezvyčajné kovové detaily. Tak ktorý batoh, kabelka alebo peňaženka Ťa chytí za srdce a už nepustí?
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.