Zane Mini Friwo mestský batôžtek
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
VUCH Dni a Tvoja zľava -25 % s kódom VDNI25 sú tu, pretože aj ten najobyčajnejší deň si zaslúži neobyčajný doplnok.
Ani biela, ani čierna, proste dokonale sivá. To je Friwo. Na tvojich chrbtoch sa bude vďaka malej veľkosti a bodkám roztomilo vynímať. Zbalíš do neho síce len to…
Viac informáciíAni biela, ani čierna, proste dokonale sivá. To je Friwo. Na tvojich chrbtoch sa bude vďaka malej veľkosti a bodkám roztomilo vynímať. Zbalíš do neho síce len to najnutnejšie, ale aj cestovanie "nalahko" má svoje čaro.
- Batôžtek vychádzajúci z bestselleru
- Vnútorné i vonkajšie vrecká na zips
- Nastaviteľné ramenné popruhy
- Extrémne pevný a odolný materiál
| Rozmer | 290 x 250 x 90 mm |
| Materiál | Umelá koža, Textil |
| Hmotnosť | 498 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Bodkovaný |
| Farba | Šedá |
| Objem | 6 |
| Kolekcia | DOTS |
| Štýl | Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 75 - 100 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Materiál zipsu | Plast |
| Vlastnosti | Odolný materiál, Skryté vrecko, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
80% PES Polyester
20% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Objavte viac
DOTS
Nandaj to sivej! Bodky ako srdcová záležitosť.
Kolekcia DOTS je oslavou bodiek vo všetkých ich podobách. Hravé, roztomilé a neprehliadnuteľné, presne také, aké majú byť. Bodky sú u nás vo Vuch srdcovou záležitosťou, ktorá postupne prenikuje stále viac dizajnov. Každý kúsok z tejto kolekcie prináša dávku radosti, šmrncu a ľahkej nostalgie. Ak Ťa bodky bavia rovnako ako nás, DOTS si Ťa získa hneď na prvý pohľad a už nepustí.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.