Arlen Beige pohodlný mestský batôžtek na zips
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Už len do utorka 12. 5. môžeš využiť jarný výpredaj a k tomu extra zľavu -15 % na kabelky s kódom KAB15. So zľavami až -50 % si tak urobíš radosť za tie najlepšie ceny.
Na prvý pohľad nenápadný mestský batôžtek. Má čistý tvar, pohodlne sa nosí a všetko máš pekne po ruke. Lenže má jedno malé tajomstvo. Skrytú kapsu, kam môžeš bezpečne…
Viac informáciíNa prvý pohľad nenápadný mestský batôžtek. Má čistý tvar, pohodlne sa nosí a všetko máš pekne po ruke. Lenže má jedno malé tajomstvo. Skrytú kapsu, kam môžeš bezpečne uložiť veci, ktoré nechceš mať priamo na očiach. Ideálne na mobil, doklady alebo malé poklady, ktoré patria len Tebe. Čo si do kapsičky skryješ Ty?
- Hlavné zapínanie na zips
- Vnútorné priehradky na drobnosti
- Vonkajšia skrytá kapsička na zips
- Vonkajšia priehradka na magnet
- Nastaviteľné ramenné popruhy
| Rozmer | 290 x 250 x 100 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 470 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Béžová |
| Objem | 7 |
| Štýl | Elegantný, Na každý deň |
| Dĺžka popruhu | 50 - 93 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Materiál zipsu | Kov |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Skryté vrecko |
| Záruka | 24 mesiacov |
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
BATÔŽKY
Batoh nemusí byť obrovitánska krosňa, do ktorej sa zabališ na niekoľkotýždňový roadtrip naprieč svetadielom. Naopak, môže to byť aj malý elegantný kúsok, ktorý vyšperkuje tvoj outfit do nebeských výšin a pojme tvoje najnutnejšie poklady, ktoré potrebuješ mať pri sebe. Výhodou je, že budeš mať stále voľné ruky, a tak si môžeš popíjať kávičku, prezerať sociálne siete na mobile alebo třeba mávať na všetkých okoloidúcich.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.