Arllo Brown pánska crossbody taška
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Keď vrecká už nestačia… Tu je Arllo. Batoh je niekedy príliš predimenzovaný, a tak sa crossbody taška hodí. Vonkajšiu skrytú kapsu na zips alebo karabínu, na ktorú…
Viac informáciíKeď vrecká už nestačia… Tu je Arllo. Batoh je niekedy príliš predimenzovaný, a tak sa crossbody taška hodí. Vonkajšiu skrytú kapsu na zips alebo karabínu, na ktorú pripneš zväzok kľúčov, 100% ocením. Tvoja jemnejšia polovička Ti navyše bude vďačná, že si do jej už tak po okraj naplnenej kabelky budeš chcieť odložiť svojich pár nevyhnutností.
- Hlavné zapínanie na zips
- Nastaviteľný crossbody popruh priamo na Tvoju výšku
- Vnútri elastická kapsa a karabína na kľúče
- Predná skrytá kapsa na zips
| Rozmer | 255 x 200 x 50 mm |
| Materiál | Textil |
| Hmotnosť | 208 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Hnedá |
| Štýl | Na každý deň, Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 75 - 130 cm |
| Materiál zipsu | Plast |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Odolný materiál, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Pánske tašky
Dokonalosť, jednoduchosť, charakter a štýl. Alebo by si dokázal túto novú kolekciu pánskych tašiek vystihnúť lepšie? Kombinácia športovej elegancie, praktického usporiadania vreciek a vyváženosti jednoduchosti a štýlu je nielen to, čo potrebuješ, ale aj to, čo chceš. Udávaj smer a začni napríklad s novou VUCH taškou.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.