Arllo Grey pánska crossbody taška
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Keď vrecká už nestačia... Je tu Arllo. Batoh je proste niekedy príliš veľký, a tak sa crossbody taška hodí. Vonkajšie skryté vrecko na zips alebo karabínu, na ktorú…
Viac informáciíKeď vrecká už nestačia... Je tu Arllo. Batoh je proste niekedy príliš veľký, a tak sa crossbody taška hodí. Vonkajšie skryté vrecko na zips alebo karabínu, na ktorú pripneš zväzok kľúčov, 100% oceníš. Tvoja jemnejšia polovička ti navyše bude vďačná, že si do jej už tak po okraj naplnenej kabelky budeš chcieť odložiť svojich pár nevyhnutností.
- Hlavné zapínanie na zips
- Nastaviteľný crossbody popruh priamo na tvoju výšku
- Vnútri elastická kapsa a karabína na kľúče
- Predné skryté vrecko na zips
| Rozmer | 255 x 200 x 50 mm |
| Materiál | Textil |
| Hmotnosť | 208 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Šedá |
| Štýl | Na každý deň |
| Dĺžka popruhu | 75 - 130 cm |
| Materiál zipsu | Plast |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Odolný materiál, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Pánske tašky
Dokonalosť, jednoduchosť, charakter a štýl. Alebo by ste mohli túto novú kolekciu pánskych tašiek opísať ešte lepšie? Kombinácia športovej elegancie, praktického usporiadania vreciek a rovnováhy medzi jednoduchosťou a štýlom je nielen to, čo potrebujete, ale aj to, čo chcete. Určite trend a začnite s novou taškou VUCH.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.