Enduring peace batoh z limitované edície
Produkt je aktuálne vypredaný
Kedy bude opäť skladom? Farby:Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Večný mier ti bohužiaľ sľúbiť nemôžeme, ale niečo s touto „pure“ myšlienkou áno. Batôžtek Enduring peace. Doplnok, ktorý vznikol spojením diela talentovaného pop…
Viac informáciíVečný mier ti bohužiaľ sľúbiť nemôžeme, ale niečo s touto „pure“ myšlienkou áno. Batôžtek Enduring peace. Doplnok, ktorý vznikol spojením diela talentovaného pop artového maliara a neobyčajného dizajnu z dielne Vuch. Večne tu ale tento kúsok nebude, pretože ako už to tak s našimi limitkami býva, je ho len obmedzený počet kusov.
- Originálny dizajn - každý batoh má len 300 kusov
- Vytvorené v spolupráci s pop-artovým umelcom Josefom Ratajom (https://www.ratajart.com/)
- Luxusné darčekové balenie limitovanej edície
| Rozmer | 345 x 280 x 120 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 760 g |
| Zapínanie | Magnet/patentka |
| Vzor | Viacfarebný |
| Farba | Čierna |
| Objem | 12 |
| Štýl | Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 54 - 98 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Materiál zipsu | Plast |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Rataj second collection
„V dobe, kedy je šírenie mieru a lásky viac, ako potrebné, prichádzame s druhým radom úspešnej limitovanej edície, Rataj 2! Neobyčajná kombinácia pop artového umenia z dielne Josefa Rataja na obľúbených Vuškách, ktorá sa dá tématicky zhrnúť jediným heslom: „PEACE and LOVE“."
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.