Wild One Lady Black kabelka z limitované edície
Produkt je aktuálne vypredaný
Kedy bude opäť skladom? Farby:Zľavy až -50 % znamenajú jediné. Vybrať si kúsok, ktorý Ťa bude baviť nosiť stále dokola.
Ktokoľvek, kto si kúpi tento kúsok, tak trochu klame telom. Je to výnimka, ktorá potvrdzuje pravidlo. To, že pracujem v kostýme v kancelárii neznamená, že si večer…
Viac informáciíKtokoľvek, kto si kúpi tento kúsok, tak trochu klame telom. Je to výnimka, ktorá potvrdzuje pravidlo. To, že pracujem v kostýme v kancelárii neznamená, že si večer nezájdem na metalový koncert a naopak, keď som dievča, ktoré vyrástlo na tvrdej rokovej muzike neznamená, že nemôžem tancovať balet. Môžem mať toľko podôb, koľko len budem chcieť. Cez deň jednoduchá a elegantná, večer hravá a extravagantná. Kabelka porušuje pravidlá a mení nálady ako každá z nás.
- Limitovaná edícia
- Každá kabelka ukrýva svoj vlastný príbeh
- Len 120 ks z každej farby
- Vytvorené v spolupráci s českou rapperkou Sharlotou
- Luxusné darčekové balenie
| Rozmer | 225 x 300 x 125 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 570 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Čierna |
| Typ | Kabelka do ruky |
| Objem | 8 |
| Dĺžka popruhu | 139 - 154 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Materiál zipsu | Plast |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Strieborná |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Wild One
Po vzore úspešných, rebéliou inšpirovaných peňaženiek je tu ďalšia spolupráca s (našou) kráľovnou českého rapu, Sharlotou. Limitovaná edícia kabeliek, peňaženiek a batôžtekov prepája protiklady rebelky a princeznej a vystihne Tú osobnosť, ktorú práve chceš zvýrazniť.
Vieme, že sa kúsok osobnosti mení každú chvíľu, a preto aj rebéliu, ktorá vystihuje túto kolekciu, môžeš jednoducho odopnúť. Buď Rider, buď Lady, buď Adventure seeker. Skrátka prepoj všetky svoje ja a nechaj ich vyniknúť cez kúsok z tejto limitovanej kolekcie.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.