Wild One Adventure Black batoh z limitované edície
Produkt je aktuálne vypredaný
Kedy bude opäť skladom? Farby:Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Či už sa chystáš batôžtek vytiahnuť na módnu prehliadku alebo do prírody do hôr, počítaj s tým, že Ťa čaká poriadne dobrodružstvo. Vďaka polohovateľnému popruhu si môžeš…
Viac informáciíČi už sa chystáš batôžtek vytiahnuť na módnu prehliadku alebo do prírody do hôr, počítaj s tým, že Ťa čaká poriadne dobrodružstvo. Vďaka polohovateľnému popruhu si môžeš za sekundu urobiť z batôžteka crossbody, vďaka pohodlnému uchu nosiť v ruke pokojne ako kabelku. Dokáže sa prispôsobiť akejkoľvek príležitosti a udalosti. Keď Ti nie je do smiechu, dokáže Ti vykúzliť úsmev na tvári. Chce byť súčasťou akejkoľvek cesty či výletu a ako správny parťák Ťa vždy podporí, nebude Ti odvrávať a bude pre každú srandu.
- Limitovaná edícia
- Každý batoh ukrýva svoj vlastný príbeh
- Len 120 ks z každej farby
- Vytvorené v spolupráci s českou rapperkou Sharlotou
- Luxusné darčekové balenie
| Rozmer | 250 x 215 x 90 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 470 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Čierna |
| Typ | Batôžteky |
| Objem | 5 |
| Dĺžka popruhu | 104 - 188 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Materiál zipsu | Kov |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Wild One
Po vzore úspešných, rebéliou inšpirovaných peňaženiek je tu ďalšia spolupráca s (našou) kráľovnou českého rapu, Sharlotou. Limitovaná edícia kabeliek, peňaženiek a batôžtekov prepája protiklady rebelky a princeznej a vystihne Tú osobnosť, ktorú práve chceš zvýrazniť.
Vieme, že sa kúsok osobnosti mení každú chvíľu, a preto aj rebéliu, ktorá vystihuje túto kolekciu, môžeš jednoducho odopnúť. Buď Rider, buď Lady, buď Adventure seeker. Skrátka prepoj všetky svoje ja a nechaj ich vyniknúť cez kúsok z tejto limitovanej kolekcie.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.