Fossy Mini Teal malá crossbody kabelka s retiazkou
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Mysleli sme, že obľúbenú Fossy len tak nič neprekoná. Lenže teď sa pozeráš na jej mini verziu v neokúkaných farbách, a tak sú pochybnosti o našom tvrdení na mieste. Táto…
Viac informáciíMysleli sme, že obľúbenú Fossy len tak nič neprekoná. Lenže teď sa pozeráš na jej mini verziu v neokúkaných farbách, a tak sú pochybnosti o našom tvrdení na mieste. Táto cute kabelka bude Tvojou prvou voľbou na večerný party. Ale každú chvíľu budeš hľadať zrkadlo a pozerať, ako Ti to s ňou sluší. Alebo na romantickú večeru v michelinskej reštaurácii, ale „small talks" budeš viesť hlavne s ňou. Nech už skrátka pôjdeš kamkoľvek, len ťažko ju budeš odkladať.
- Bestseller v mini dizajne
- Elegantné prevedenie s vonkajšou kapsou bez zapínania
- Vnútorná kapsička na drobnosti na zips
- 2 vnútorné priehradky bez zapínania
- Crossbody popruh s matným čiernym retiazkou
| Rozmer | 170 x 200 x 60 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 330 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný, Geometrický |
| Farba | Modrá, Zelená |
| Kolekcia | Shape of Diamond |
| Štýl | Elegantný |
| Dĺžka popruhu | 132 - 145 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Materiál zipsu | Plast |
| Zmestí sa peňaženka | Stredná |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Skryté vrecko |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Objavte viac
Shape of Diamond
Buď štýlová a jedinečná s Shape of Diamond!
Práve okukuješ klenoty a diamanty nášho portfólia. Bestsellerky Cary a Carrie sa stali ikonou, ktorá nás inšpirovala pre dizajn ďalších luxusných Vušiek. Celú kolekciu Shape of Diamond šperí elegantná hra so slepotlačou a nevšedné kovové detaily. Tak ktorý batoh, kabelka alebo peňaženka Ťa chytí za srdce a už nepustí?
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.