Tricia Basic Petrol elegantná kabelka s nastaviteľným popruhom
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Tricia Basic je nová tvár našej ikonickej kabelky v praktickom, ale stále elegantnom prevedení. Kopíruje ikonický polmesiacový tvar, prichádza v pevnej a jednoduchej…
Viac informáciíTricia Basic je nová tvár našej ikonickej kabelky v praktickom, ale stále elegantnom prevedení. Kopíruje ikonický polmesiacový tvar, prichádza v pevnej a jednoduchej forme a hrá si s kontrastmi. Dostaneš ju rovno s dvoma rôznymi popruhmi. Široký pre pohodlné nosenie a retiazku, ktorá ju premení na šperk. A čo je najlepšie? Nechá Ti voľné ruky, aby si mohla žiť naplno s kávou v jednej, telefónom v druhej a srdcom otvoreným každému novému dobrodružstvu.
- Nový dizajn obľúbenej ľadvinkky Tricia
- Hlavné zapínanie na zips
- Vnútorná priehradka na drobnosti
- Vonkajšia kapsička na zips
- Dva popruhy - široký a retiazkový
| Rozmer | 140 x 290 x 40 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 555 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Modrá, Zelená |
| Štýl | Elegantný, Cestovný, Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 106 cm a 85 - 127 cm |
| Materiál zipsu | Kov |
| Zmestí sa peňaženka | Malá |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Skryté vrecko |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Crossbody
Nestárnuca klasika, ktorú môžeš nosiť v lete i zime, do práce i na prechádzku, k teniskám i lodičkám. Crossbody kabelka je proste kúsok, ktorý zaručene unesieš. Vďaka dlhému popruhu si ju hodíš na rameno a máš istotu, že ti z neho nebude skĺzavať ani nikde padať a tvoje ruky budú voľné napríklad na mobil alebo kávičku. Vybrať si môžeš z niekoľkých farieb, materiálov i veľkostí. Tak sa do toho pusť a pusť si crossbody kabelku k telu.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.