Cara Cornet Beige crossbody kabelka s geometrickým vzorom
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Už len dnes môžeš využiť jarný výpredaj a k tomu extra zľavu -15 % na kabelky s kódom KAB15. So zľavami až -50 % si tak urobíš radosť za tie najlepšie ceny.
Cara Cornet je presne ten kúsok, ktorý Ťa podrží, keď chceš vyzerať elegantne a pritom si zachovať svoju hravú tvár. Jej klopu zdobí jemný vzor, ktorý jej dodáva šmrnc,…
Viac informáciíCara Cornet je presne ten kúsok, ktorý Ťa podrží, keď chceš vyzerať elegantne a pritom si zachovať svoju hravú tvár. Jej klopu zdobí jemný vzor, ktorý jej dodáva šmrnc, zatiaľ čo kombinácia s retiazkou z nej robí ideálnu spoločníčku pre dni v pohybe i večerný drink s kamoško. Aj keď nepôsobí nijako obrovský, spoľahlivo do nej schováš všetky svoje poklady, bez ktorých sa vonku nezaobídeš. Stačí ju hodiť cez rameno a vyraziť v ústrety novým zážitkom s vedomím, že Tvoj outfit má tú správnu iskru.
- Hlavné zapínanie na zips + magnet
- Vnútorná kapsička na zips a dve priehradky
- Nastaviteľný crossbody popruh s retiazkou
| Rozmer | 210 x 240 x 100 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 560 g |
| Zapínanie | Kombinované |
| Vzor | Jednofarebný, Geometrický |
| Farba | Béžová |
| Kolekcia | Shape of Diamond |
| Štýl | Elegantný, Na každý deň |
| Dĺžka popruhu | 130 - 146 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Materiál zipsu | Kov |
| Zmestí sa peňaženka | Stredná |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno |
| Záruka | 24 mesiacov |
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Shape of diamond
Buď štýlová a jedinečná s Shape of Diamond!
Práve pokukávaš po klenotoch a diamantoch nášho portfólia. Bestsellerky Cary a Carrie sa stali ikonou, ktorá nás inšpirovala pre dizajn ďalších luxusných Vušiek. Celú kolekciu Shape of Diamond šperkuje elegantná hra so slepotlačou a nevšedné kovové detaily. Tak ktorý batoh, kabelka alebo peňaženka Ťa chytí za srdce a už nepustí?
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.