Zita Beige prešívaná crossbody kabelka s retiazkou
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
VUCH dni s kódom VDNI25 sú ideálnou zámienkou na nový kúsok. Zľava -25 % platí už len do pondelka 20. 4., tak si vyber doplnok, ktorý Ťa bude baviť každý deň.
Mohli sme urobiť jednoduchú kabelku, ktorá nebude ničím vynikať. Ale my vo Vuch ideme radi proti prúdu, a tak sme kabelku Zita zvlnili a pridali strieborné detaily aj…
Viac informáciíMohli sme urobiť jednoduchú kabelku, ktorá nebude ničím vynikať. Ale my vo Vuch ideme radi proti prúdu, a tak sme kabelku Zita zvlnili a pridali strieborné detaily aj výrazný retiazku na crossbody popruh. Využiješ ju do mesta alebo na večierok.
- Elegantné prevedenie so strieborným logom Vuch
- Vnútorná kapsička na drobnosti na zips
- 2 vnútorné priehradky bez zapínania
- Crossbody popruh so zdobným strieborným retiazkou
| Rozmer | 225 x 200 x 105 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 300 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný, Prešívaný |
| Farba | Béžová |
| Typ | Crossbody kabelka |
| Štýl | Elegantný, Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 132 - 145 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Materiál zipsu | Plast |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
CROSSBODY
Nestárnuca klasika, ktorú môžeš nosiť v lete aj zime, do práce aj na prechádzku, k teniskom aj lodičkám. Crossbody kabelka je proste kúsok, ktorý zaručene unesieš. Vďaka dlhému popruhu si ju hodíš na rameno a máš istotu, že ti z neho nebude skĺzavať ani nikde padať a tvoje ruky budú voľné napríklad na mobil alebo kávičku. Vybrať si môžeš z niekoľkých farieb, materiálov aj veľkostí. Tak sa do toho pusť a pusť si crossbody kabelku k telu.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.