Rosia Cornet Nectarine elegantná crossbody peňaženka
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Už len do utorka 12. 5. môžeš využiť jarný výpredaj a k tomu extra zľavu -15 % na kabelky s kódom KAB15. So zľavami až -50 % si tak urobíš radosť za tie najlepšie ceny.
Nechceš kabelku, ale len to najdôležitejšie? Rosia Cornet to vyrieši za Teba. Malá crossbody peňaženka s jemným vzorom, ktorá skryje mobil, karty i drobnosti. Hodíš ju…
Viac informáciíNechceš kabelku, ale len to najdôležitejšie? Rosia Cornet to vyrieši za Teba. Malá crossbody peňaženka s jemným vzorom, ktorá skryje mobil, karty i drobnosti. Hodíš ju cez rameno a ideš. Jednoduché, štýlové, presne tak akurát.
- Hlavné zapínanie na zips
- Menšia kapsička na zips
- Priestor pre 3 karty
- Nastaviteľný crossbody popruh
| Rozmer | 190 x 100 x 45 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 278 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Geometrický |
| Farba | Oranžová |
| Počet kariet | 0-6 |
| Kolekcia | Shape of Diamond |
| Štýl | Elegantný, Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 74 - 134 cm |
| Materiál zipsu | Plast |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno |
| Záruka | 24 mesiacov |
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Shape of Diamond
Buď štýlová a jedinečná s Shape of Diamond!
Práve okuguješ klenoty a diamanty nášho portfólia. Bestsellerky Cary a Carrie sa stali ikonou, ktorá nás inšpirovala pre dizajn ďalších luxusných Vušiek. Celú kolekciu Shape of Diamond zdobí elegantná hra so slepotlačou a nevšedné kovové detaily. Tak ktorý batoh, kabelka alebo peňaženka Ťa chytí za srdce a už nepustí?
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.