Rosia E Black eco crossbody peňaženka
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Už len do utorka 12. 5. môžeš využiť jarný výpredaj a k tomu extra zľavu -15 % na kabelky s kódom KAB15. So zľavami až -50 % si tak urobíš radosť za tie najlepšie ceny.
Niekedy stačí naozaj málo. Táto malá crossbody peňaženka skryje mobil, karty aj pár drobností a nechá Ti voľné ruky na všetko ostatné. Vďaka eco materiálu je ľahká,…
Viac informáciíNiekedy stačí naozaj málo. Táto malá crossbody peňaženka skryje mobil, karty aj pár drobností a nechá Ti voľné ruky na všetko ostatné. Vďaka eco materiálu je ľahká, praktická a pripravená vyraziť do mesta, na festival alebo len na rýchlu kávu. Prehodíš ju cez rameno a ideš. Jednoducho malý kúsok, ktorý zvládne veľké dni.
- Odolný a nepremokavý eco materiál
- Dve oddelené vrecká na zips
- Priestor pre 3 karty
- Nastaviteľný tkaný crossbody popruh
| Rozmer | 190 x 100 x 45 mm |
| Materiál | Ekologický materiál |
| Hmotnosť | 346 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Čierna |
| Počet kariet | 0-6 |
| Kolekcia | ECO |
| Štýl | Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 90 -142 cm |
| Materiál zipsu | Kov |
| Farba kovania | Čierna |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno |
| Záruka | 24 mesiacov |
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Eco peňaženky
„Mysli (eco)logicky! Že nevieš, o čom je reč? No predsa o našich eco peňaženkách. Keď sme ich navrhovali, mali jednu podmienku. A to byť udržateľné. My sme ich vypočuli a navyše sme ich obliekli do parádneho kabátika. Veríme, že ak si u nás takúto peňaženku vyberieš, Tvoje svedomie zostane čisté. A možno Ti zostane už navždy. Ako bonus budeš mať dizajnovú spoločníčku na každý deň."
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.