Chanthal Dotty Black bodkovaná crossbody peňaženka
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Už len do utorka 12. 5. môžeš využiť jarný výpredaj a k tomu extra zľavu -15 % na kabelky s kódom KAB15. So zľavami až -50 % si tak urobíš radosť za tie najlepšie ceny.
Malé bodky, veľká radosť. Crossbody peňaženka Ti schová mobil, karty i drobnosti a vďaka chytrému vnútornému členeniu budeš mať všetko prehľadne po ruke. Chlopňa a zips…
Viac informáciíMalé bodky, veľká radosť. Crossbody peňaženka Ti schová mobil, karty i drobnosti a vďaka chytrému vnútornému členeniu budeš mať všetko prehľadne po ruke. Chlopňa a zips dokola držia veci na svojom mieste a dlhý popruh Ti nechá ruky voľné. Tak na akú oslavu sa s Tebou táto kráska pozrie?
- Hlavné zapínanie na magnet
- Oddelená kapsa na zips
- Kapsa s priehradkami na karty
- Nastaviteľný crossbody popruh
| Rozmer | 180 x 100 x 35 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 250 g |
| Zapínanie | Kombinované |
| Vzor | Bodkovaný |
| Farba | Čierna |
| Počet kariet | 0-6 |
| Kolekcia | DOTS |
| Štýl | Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 70 - 126 cm |
| Materiál zipsu | Kov |
| Farba kovania | Zlatá |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno |
| Záruka | 24 mesiacov |
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
DOTS
Nandaj to šedi! Bodky ako srdcová záležitosť.
Kolekcia DOTS je oslavou bodiek vo všetkých ich podobách. Hravé, roztomilé a neprehliadnuteľné, presne také, aké majú byť. Bodky sú u nás vo Vuch srdcovou záležitosťou, ktorá postupne prenikla do stále viacerých dizajnov. Každý kúsok z tejto kolekcie prináša dávku radosti, šmrncu a ľahkej nostalgie. Ak Ťa bodky bavia rovnako ako nás, DOTS si Ťa získa hneď na prvý pohľad a už nepustí.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.