Coalie Diamond Pink crossbody kabelka na zips
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
VUCH dni s kódom VDNI25 sú ideálnou zámienkou na nový kúsok. Zľava -25 % platí už len do pondelka 20. 4., tak si vyber doplnok, ktorý Ťa bude baviť každý deň.
Pudrovo ružová by sa jednoznačne mala zaradiť medzi základné farby, ktoré by nemali chýbať v žiadnom šatníku. Chceš ľahko kombinovateľnú kabelku, ktorú môžeš hodiť na…
Viac informáciíPudrovo ružová by sa jednoznačne mala zaradiť medzi základné farby, ktoré by nemali chýbať v žiadnom šatníku. Chceš ľahko kombinovateľnú kabelku, ktorú môžeš hodiť na jedno rameno alebo máš radšej crossbody? Stačí trochu potiahnuť nastaviteľným popruhom a máš, čo chceš. Tak či tak, Tvoje ruky budú vždy voľné.
- Prekvapivo priestranná crossbody
- Nastaviteľný popruh presne na Tvoju výšku
- Kabelka sa tvarovo prispôsobí tomu, čím ju naplníš
- Povrchová úprava slepotlačou
| Rozmer | 200 x 240 x 50 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 270 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný, Geometrický |
| Farba | Ružová |
| Typ | Crossbody kabelka |
| Kolekcia | Shape of Diamond |
| Štýl | Elegantný, Na každý deň |
| Dĺžka popruhu | 76 - 138 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Materiál zipsu | Plast |
| Zmestí sa peňaženka | Stredná |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Objavte viac
Shape of Diamond
Buď štýlová a jedinečná s Shape of Diamond!
Práve pokukávaš po klenotoch a diamantoch nášho portfólia. Bestsellerky Cary a Carrie sa stali ikonou, ktorá nás inšpirovala pre dizajn ďalších luxusných Vušiek. Celú kolekciu Shape of Diamond šperkuje elegantná hra so slepotlačou a nevšedné kovové detaily. Tak ktorý batoh, kabelka alebo peňaženka Ťa chytí za srdce a už nepustí?
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.