Tira Black mini kabelka s nastaviteľným popruhom
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Zľavy až -50 % znamenajú jediné. Vybrať si kúsok, ktorý Ťa bude baviť nosiť stále dokola. Navyše do 30. 4. s dopravou zadarmo nad 20 €.
Na prvý pohľad drobná, ale vo vnútri prekvapivo dobre premyslená. Mini kabelka, čo má pevný tvar, elegantné uška a vnútro, ktoré si hneď zamiluješ. Vďaka niekoľkým…
Viac informáciíNa prvý pohľad drobná, ale vo vnútri prekvapivo dobre premyslená. Mini kabelka, čo má pevný tvar, elegantné uška a vnútro, ktoré si hneď zamiluješ. Vďaka niekoľkým oddielom a vrecku na zips nebudeš loviť mobil ani kľúče naslepo. Hodí sa na dni, keď chceš mať so sebou len to podstatné, ale nechceš robiť kompromis v štýle.
- Hlavný priestor rozdelený do troch častí
- Vrecko na zips, bočné vrecká na magnet
- Vnútorné priehradky na karty
- Vnútorné vrecko bez zapínania
- Nastaviteľný crossbody popruh
| Rozmer | 150 x 220 x 60 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 525 g |
| Zapínanie | Kombinované |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Čierna |
| Počet kariet | 0-6 |
| Štýl | Elegantný, Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 72 - 130 cm |
| Materiál zipsu | Kov |
| Zmestí sa peňaženka | Mini |
| Farba kovania | Zlatá |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Mini kabelky
„Mobil, peňaženka, kľúče, viac nič. Sú dni, keď toto proste stačí. A pre tieto dni sme vytvorili kolekciu mini kabeliek. Sú síce malé, ale šikovné, nezabúdame totiž na praktickosť. Aj keď sú mini, budeš mať aj v tých pár veciach poriadok. Využiješ aj popruh, vďaka ktorému môžeš mať stále voľné ruky. V okamihu si z nej môžeš urobiť aj elegantnú listovú kabelku. Mini kabelku využiješ na rande, prechádzku mestom alebo napríklad na vyrazenie za kultúrou. Teraz už je len na tebe, ktorú mini krásku si pustíš do šatníka."
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.