Mitch Nexa Wine crossbody kabelka na zips
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Zľavy až -50 % znamenajú jediné. Vybrať si kúsok, ktorý Ťa bude baviť nosiť stále dokola. Navyše do 30. 4. s dopravou zadarmo nad 20 €.
Crossbody, ktorú vezmeš von bez premýšľania. To preto, lebo sedí, neprekáža a má malé pripínacie vrecko, ktoré zachráni všetky drobnosti, čo sa inak strácajú v hlbinách…
Viac informáciíCrossbody, ktorú vezmeš von bez premýšľania. To preto, lebo sedí, neprekáža a má malé pripínacie vrecko, ktoré zachráni všetky drobnosti, čo sa inak strácajú v hlbinách kabelky. Hodíš ju cez rameno a neriešiš. Na cestu, do mesta, na deň, keď potrebuješ mať veci pri sebe a hlavu v oblakoch.
- Hlavné zapínanie na zips + magnet
- Vnútorné vrecko na zips + dve priehradky
- Vonkajšie vrecko na zips
- Odpínacie vrecko na zips
- Nastaviteľný crossbody popruh
| Rozmer | 200 x 300 x 90 mm |
| Materiál | Textil |
| Hmotnosť | 350 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Vínová |
| Štýl | Na každý deň, Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 80 - 113 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Materiál zipsu | Plast |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Skryté vrecko |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
83% PES Polyester
17% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
CROSSBODY
Keď je na nás niekto pyšný, zahrieva nás to pri srdci. Verila by si však, že na Teba môže byť pyšná aj Tvoja kabelka? Taká, ktorá to dokáže, je crossbody kabelka. Ty zas môžeš byť pyšná na to, že máš práve ju. Že by pre jej praktickosť, obľúbenosť či nadčasovosť? Dôvod si už vyberieš sama.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.