Fossy Mini Rio Pink crossbody kabelka z rafie
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Zľavy až -50 % znamenajú jediné. Vybrať si kúsok, ktorý Ťa bude baviť nosiť stále dokola. Navyše do 30. 4. s dopravou zadarmo nad 20 €.
Obľúbený model Fossy Mini sa prezliekol do letného. Kombinácia štruktúrovanej rafie a detailov z koženky vytvára ľahký, prírodný vzhľad, ktorý hneď navodí prázdninovú…
Viac informáciíObľúbený model Fossy Mini sa prezliekol do letného. Kombinácia štruktúrovanej rafie a detailov z koženky vytvára ľahký, prírodný vzhľad, ktorý hneď navodí prázdninovú náladu. Slnko, more a dni, keď Ti stačí len pár vecí. Hodíš ju cez rameno a môžeš vyraziť do mesta, na drink i na večernú prechádzku po promenáde.
- Hlavné zapínanie na zips
- Dizajn s efektom rafie
- Vnútorné priehradky na karty
- Nastaviteľný crossbody popruh s retiazkou
| Rozmer | 170 x 200 x 60 mm |
| Materiál | Umelá koža, Polypropylén |
| Hmotnosť | 299 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Viacfarebný, Prepletaný |
| Farba | Ružová |
| Počet kariet | 0-6 |
| Štýl | Na každý deň, Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 100 - 120 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Materiál zipsu | Kov |
| Zmestí sa peňaženka | Stredná |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
46 % PU Polyuretán
27 % PP Polypropylén
27 % Bavlna
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
CROSSBODY
Nestárnuca klasika, ktorú môžeš nosiť v lete i zime, do práce i na prechádzku, k teniskám i lodičkám. Crossbody kabelka je proste kúsok, ktorý zaručene unosíš. Vďaka dlhému popruhu si ju hodíš na rameno a máš istotu, že ti z neho nebude skĺzavať ani nikde padať a tvoje ruky budú voľné napríklad na mobil alebo kávičku. Vybrať si môžeš z niekoľkých farieb, materiálov i veľkostí. Tak sa do toho pusť a pusť si crossbody kabelku k telu.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.