Coalie Ornament Pink crossbody kabelka s farebnou výšivkou
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Už len do utorka 12. 5. môžeš využiť jarný výpredaj a k tomu extra zľavu -15 % na kabelky s kódom KAB15. So zľavami až -50 % si tak urobíš radosť za tie najlepšie ceny.
Coalie je náš bestseller, ktorý si drží svoje místo už pekných pár sezón. Tentoraz sme jej však dopriala trochu slávnostnejšiu náladu a obliekli ju do ornamentálneho…
Viac informáciíCoalie je náš bestseller, ktorý si drží svoje místo už pekných pár sezón. Tentoraz sme jej však dopriala trochu slávnostnejšiu náladu a obliekli ju do ornamentálneho vzoru. Stále je to však tá Coalie, ktorú poznáš. Praktická a spoľahlivá. Len nám mierne rozkvetla.
- Hlavné zapínanie na zips
- Vnútorné priehradky na drobnosti
- Vonkajšia kapsička na magnet
- Nastaviteľný crossbody popruh s retiazkou
| Rozmer | 170 x 200 x 50 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 300 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Viacfarebný, Prešívaný |
| Farba | Ružová |
| Štýl | Na každý deň, Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 104 - 140 cm |
| Materiál zipsu | Plast |
| Zmestí sa peňaženka | Malá |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Skryté vrecko |
| Záruka | 24 mesiacov |
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
creARTivity
Buď Vuch, buď viditeľný.
Miesto, kde sme fantáziou nešetrili a hravо poskladali printy na naše bestsellery. Každý print má svoj vlastný príbeh, ale spolu Ti zaručia jediné. Originalitu. Či už sa rozhodneš pre kabelku, batoh, alebo peňaženku, vždy to budeš Ty, kto vychádza z davu.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.