Massimo Mini Leaves Blue crossbody kabelka s farebnou výšivkou
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Už len do utorka 12. 5. môžeš využiť jarný výpredaj a k tomu extra zľavu -15 % na kabelky s kódom KAB15. So zľavami až -50 % si tak urobíš radosť za tie najlepšie ceny.
Táto hranatá crossbody už v našom portfóliu nejaký čas býva, tak sme ju z radosti ozdobili malými lístočkami. Vo vnútri nájdeš hlavný priestor rozdelený do dvoch vreciek…
Viac informáciíTáto hranatá crossbody už v našom portfóliu nejaký čas býva, tak sme ju z radosti ozdobili malými lístočkami. Vo vnútri nájdeš hlavný priestor rozdelený do dvoch vreciek na zips, aby si mala všetky svoje poklady ako v trezore. Nastav si crossbody popruh, prehoď ju cez rameno a vyraz do víru mesta.
- Hlavné vrecko na zips
- Vnútorné vrecká na drobnosti
- Nastaviteľný crossbody popruh
| Rozmer | 150 x 215 x 70 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 475 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Viacfarebný, Prešívaný |
| Farba | Modrá |
| Kolekcia | creARTivity |
| Štýl | Na každý deň, Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 89 - 130 cm |
| Materiál zipsu | Kov |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno |
| Záruka | 24 mesiacov |
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
creARTivity
Buď Vuch, buď viditeľný.
Miesto, kde sme fantáziou nešetrili a hravо poskladali printy na naše bestsellery. Každý print má svoj vlastný príbeh, ale spolu Ti zaručia jediné. Originalitu. Či už sa rozhodneš pre kabelku, batoh, alebo peňaženku, vždy to budeš Ty, kto vychádza z davu.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.