Byrsa Teal elegantná crossbody kabelka
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Jarné zľavy tu s Tebou sú už len do utorka 31. 3., tak si z nich vezmi presne to, čo Ti sadne. Navyše získaš dopravu zadarmo pri nákupe nad 20 € a môžeš si tak urobiť radosť o niečo väčšiu.
Elegantná kabelka, ktorá sa skvele hodí na prechádzky mestom alebo aj na vyrazenie za kultúrou. Keď sme ju navrhovali, sústredili sme sa aj na pohodlie, preto sme…
Viac informáciíElegantná kabelka, ktorá sa skvele hodí na prechádzky mestom alebo aj na vyrazenie za kultúrou. Keď sme ju navrhovali, sústredili sme sa aj na pohodlie, preto sme urobili širší popruh, ktorý neškrtí, neškrabe a pekne sa nosí.
- Elegantný dizajn
- Hlavné zapínanie na magnet a zips
- Kabelka rozdelená do dvoch častí
- Širší popruh – zaručuje pohodlie
| Rozmer | 200 x 240 x 110 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 370 g |
| Zapínanie | Magnet/patentka |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Modrá, Zelená |
| Štýl | Elegantný, Na každý deň |
| Dĺžka popruhu | 91 - 167 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Materiál zipsu | Plast |
| Zmestí sa peňaženka | Stredná |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Crossbody
Nestarnúca klasika, ktorú môžeš nosiť v lete i zime, do práce i na prechádzku, k teniskám i lodičkám. Crossbody kabelka je proste kúsok, ktorý zaručene unosíš. Vďaka dlhému popruhu si ju hodíš na rameno a máš istotu, že ti z neho nebude skĺzavať ani nikde padať a tvoje ruky budú voľné napríklad na mobil alebo kávičku. Vybrať si môžeš z niekoľkých farieb, materiálov i veľkostí. Tak sa do toho pusť a pusť si crossbody kabelku k telu.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.